Nebankovní finance jsou dostupné i po podnikatele. Jak získat úvěr na vyšší obnos peněz?

Dočasné finanční potíže mohou potrápit nejen soukromé osoby, které mají trvalé zaměstnání, ale také podnikající subjekty. Máte-li vlastní firmu, případně provozujete živnost, je zapotřebí neustále investovat do rozvoje podnikatelské činnosti. A to i v okamžiku, kdy nemáte dostatek hotovosti a peněz na účtu. V tom případě je dobré se obrátit na nějakého spolehlivého poskytovatele úvěrů, abyste kritickou chvíli zvládli a udrželi konkurenceschopnost.

Bankovní půjčky nejsou vždy tím nejlepším řešením

Klasické bankovní úvěry jsou dnes poměrně těžce dostupné, což platí dvojnásob tehdy, nemáte-li patřičnou bonitu. Banky totiž důsledně prověřují každého klienta, přičemž jsou leckdy dosti přísné v posuzování jednotlivých žádostí. Nechcete-li se zbytečně stresovat a podstupovat složitý proces schvalování, je někdy lepší zvolit společnost, jež nabízí nebankovní finance.

Tip na nebankovní podnikatelský úvěr se zástavou

Jako podnikatelé či živnostníci nejspíše potřebujete vyšší obnos peněz, řádově alespoň desítky, spíše však stovky tisíc korun. K tomu se vyplatí zvolit speciální podnikatelský úvěr. Jeden z nich najdete například na webu https://www.nebankovni-finance.cz/sluzby/podnikatelske-uvery/. V jeho rámci si lze půjčit klidně miliony korun, a to za poměrně příznivých podmínek s nízkou úrokovou sazbou a samozřejmě bez poplatků předem. Stačí, kdy budete ručit nějakou nemovitostí. Dokonce ani nemusí být ve vašem přímém vlastnictví, ručit se totiž dá také nemovitým majetkem třetí osoby. Je tedy nutné mít její souhlas, což je však naprosto logické. Výhodou zmíněného nebankovního podnikatelského úvěru je rychlost vyřízení. Peníze můžete mít k dispozici už do pouhých 48 hodin od požádání, což u drtivé většiny bank nehrozí, tam jsou žádosti mnohdy posuzované výrazně pomaleji. Čas přitom může hrát významnou roli.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová