3 zásadní důvody, proč potřebujete botník. Ano, i vy!

Proč byste měli investovat těžce vydělené peníze do něčeho tak zbytečného, jako je botník? Boty přece můžete pohodit na podlahu a nic se jim nestane. Žádný konec světa, jezdci apokalypsy v nedohlednu... Máme jiný názor. Podle nás je to právě vhodně zvolený botník, který dá vašemu životu nový směr. Důvodů, proč nečekat ani minutu a pořídit si ten nejlepší, je minimálně milion. Vybrali jsme pro vás alespoň tři.

1. Stylové boty na zem nepatří

Pořídit si nové Air Force One v limitované edici a nechat je povalovat na zemi v předsíni je hřích. Kdyby to byly kecky z tržnice za „titapadesat“, dobrá. Ale érforsky? To je jako kdybyste si pořídili Lambo a parkovali s ním dva metry od popelnice před panelákem. Nejlepší boty na světě si zaslouží pořádný botník. A samozřejmě otevřený – aby byly na očích.

2. Uklizenou předsíní zabodujete u žen

Čekáte dámskou návštěvu, přemůžete se a uklidíte stoletý binec – a dokonce umyjete horu nádobí, která se ve dřezu kupila minimálně tři týdny. Ale co z toho, když jinak dobrý dojem z vašeho brlohu útulného příbytku pokazí x párů bot rozházených rovnoměrně po celé podlahové ploše předsíně? Pořiďte si už konečně botník!

3. Botník vám může zachránit život

Vzpomeňte si na svůj poslední pozdní příchod, kdy jste v podroušeném stavu zakopli o boty? Zakopnutí může skončit i smrtí, své by vám o tom řekli lidé, kterým se to povedlo. Tedy kdyby nebyli mrtví... Resumé? Investujte do botníku a budete v bezpečí. Nehledě na to, že s „dvojkou v žíle“ vám botník lavice poslouží jako skvělá opora. Vyzouvat si boty ve stoje, když se vše kolem točí jako centrifuga není nejlepší nápad... Potřebujete snad další důvody, proč si pořídit jeden z nejlepších vynálezů, které kdy spatřily světlo světa? Klasické, sedací i výklopné botníky všeho druhu najdete na dona-shop.cz.

Publikováno: 09. 02. 2019

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová