Chystáte se prodat svou nemovitost za co nejvyšší cenu? Nechte si pomoci

Svět realit je ohromným místem, v němž se setkáte se spoustou skvělých příležitostí, stejně jako s mnoha zákeřnými překážkami. Není se čemu divit, jelikož pouze v naší malé zemi se v daném oboru protočí miliardy a miliardy korun ročně. Chcete projít celým procesem prodeje snadno, bezpečně a rychle?

Profesionální péče

Ať už zrovna hledáte vhodného kupce, vystavujete inzeráty, realizujete prohlídky, vyřizujete nekonečnou legislativu, či jste ve fázi sepisování smluv, vždy na vás číhá pestrá škála rizik. V mnoha případech to končí prodejem výrazně pod cenou, tahanicemi s úřady, nekonečným čekáním a dalšími nepříjemnými zážitky. Přesně z toho důvodu vsází rozumní lidé raději na pomoc expertů. Ti za vás vyřídí úplně všechny nutnosti, zajistí vám adekvátní zisk a dopřejí stoprocentní bezpečí v očích zákona. Zároveň velmi rychle najdou opravdové zájemce, což není k zahození. To přirozeně platí pouze v situaci, kdy zvolíte ověřené odborníky s dostatečnými referencemi. Dobrým příkladem je třeba realitní kancelář Karviná a sesterská realitní kancelář Havířov.

Usnadněte si práci

V obou případech se dočkáte kooperace s profesionální makléřkou Jiřinou Hlavenkovou, která se ve fascinujícím světě realit pohybuje přes dvacet dlouhých let. Statistiky mluví naprosto jasně. Více než 85 % propagovaného majetku se pod křídly zmíněné expertky prodá během pouhých dvou měsíců. K tomu připočtěte ještě zkrášlení nemovitosti před zahájením prohlídek, kvalitní video prezentaci, zpracování věrohodného půdorysu a neustálou dostupnost na telefonu. Podívejte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy, přečtěte si důležité informace a použijte některý z uvedených kontaktů. Na základě úvodní konzultace si domluvíte další kroky.

Publikováno: 23. 12. 2022

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová