Feromony pro muže z vás udělají vytoužený objekt každé ženy

Mezi erotické pomůcky patří rozhodně i parfémy, které dokážou zvednout libido a touhu po protějšku. Parfémy s přídavkem feromonu existují jak pro muže, tak pro ženy. Který parfém s feromony pro muže je ten nejlepší právě pro vás? A v čem vám může doopravdy pomoci?

K čemu slouží feromony pro muže?

Tou nejpřirozenější erotickou pomůckou, která zvedne chuť na sex za každých podmínek, je jistě afrodiziakum v podobě parfému. Právě feromony pro muže, které jsou obsažené v těchto speciálních parfémech, pomohou zvýšit vaši atraktivitu podvědomě u ženského pohlaví. Náš zvířecí instinkt, který dokáže vycítit feromony, se postupně vytrácí, avšak podvědomě stále tuto vůni cítíme a přitahuje nás. To stejné pravidlo platí s feromony pro ženy i pro muže. Jestli chcete své vyvolené ženě připravit pro chvíle intimností ty nejlepší zážitky, pak zvažte i kategorii erotických hraček, kde najdete vibrátory pro ženy. S takovou kombinací už z vaší postele nikdy neodejde.

Všechny ženy po vás zatouží

S feromony si můžete být jistí, že po vás ženy zatouží v prvním momentu. Feromon, který je přimíchaný do pánského parfému, přirozeně láká protějšek, jako je tomu v přírodě u ostatních živočichů. Tyto speciální parfémy patří do skupiny afrodiziak, které mají za úkol vzbudit přitažlivost a touhu ke sbližování se svým protějškem. Feromon se nanáší přímo na kůži, stejně jako parfém nebo toaletní voda. Stačí nanést jednu aplikaci na krk, zápěstí nebo za uši. Větší dávka neznamená větší účinek, a tak je zbytečné aplikovat větší množství. Pamatujte, že méně je někdy více.

Jak vybrat správné feromony pro muže?

Výběr je naprosto jednoduchý, jelikož složení feromonů je v pánských parfémech hodně podobný. Mužské feromony hledejte v oddělení afrodiziak, mezi oblíbenými španělskými muškami najdete i parfémy s feromony. Pak už je jen na vás, který z nich vás zaujme. Věříme, že budete mít šťastnou ruku a vyberete ten správný, s nímž vaše sexuální touhy neuhasnou.

Publikováno: 11. 03. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Pracuj na sobě

Autor: Denisa Štumplová