Život na maximum? Bez relaxu to nepůjde

Jasně, každý správný chlap dokáže nemožné. Je silný, odvážný a vždy připravený podat pomocnou ruku kamarádovi i dámě v nesnázích. Chlapi jsou od přírody drsňáci, co žijí na maximum, ale právě plnohodnotný život si žádá adekvátní formu regenerace a odpočinku. Každou aktivitu by měla následovat dávka relaxu. Tu nabízí wellness Praha Karlín s pestrou škálou služeb, mezi kterými si každý vybere to pravé pro sebe. Nejenom dámy a paničky, i páni a drsní chlapi si tady přijdou na své.

Praha wellness pro ni a hlavně pro něho

Wellness služby rozhodně nejsou pouze ženskou záležitostí. Naopak, právě mužům takový wellness chybí více než ženám. To muži se v tomto ohledu šidí. Přitom je to tak jednoduché jako zajít do posilovny, Praha wellness Satori Spa je tu pro každého. V každé pražské čtvrti se dá najít nějaké místo pro adekvátní relax. Wellness Praha Karlín vyniká naprostým soukromím, a tím i prostorem jenom pro sebe. I chlapi potřebují chvilky klidu. I příslušníci mužského pokolení ocení pohodlí, kterým je typické Wellness Praha Karlín.

Vybere si každý

Rozličné antistresové, zklidňující a relaxační rituály jsou vítané především u žen, takovou masáž si nechá jistě líbit i muž. Sauna v netradičním prostředí, která je součástí Wellness Praha Karlín, přijde vhod jak ženám, tak mužům. Což platí i pro privátní vířivou vanu Jacuzzi. Vířivka představuje tolik potřebný oddychový čas, který si můžete klidně dopřát s přáteli. Pohodový relax navíc provází i terapeutické účinky proti bolesti zad, kloubů a svalů. Pouhá přítomnost v příjemně teplé vodě s proudy a bublinkami podporuje cirkulaci krve, tím i odplavování toxinů z tkání. Je skvělým způsobem, jak regenerovat svalstvo, uvolnit napětí a zbavit se i případných bolestí. Pomáhá proti nespavosti, ulevuje od stresu. Je to právě ta relaxace, která stimuluje vylučování hormonů štěstí. Vše zmíněné nabízí pražské wellness Satori Spa. Kdo by si nedal říct?

Publikováno: 20. 07. 2019

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová