Domů » Život na maximum? Bez relaxu to nepůjde
Buď fit

Život na maximum? Bez relaxu to nepůjde

Jasně, každý správný chlap dokáže nemožné. Je silný, odvážný a vždy připravený podat pomocnou ruku kamarádovi i dámě v nesnázích. Chlapi jsou od přírody drsňáci, co žijí na maximum, ale právě plnohodnotný život si žádá adekvátní formu regenerace a odpočinku. Každou aktivitu by měla následovat dávka relaxu. Tu nabízí wellness Praha Karlín s pestrou škálou […]

Jasně, každý správný chlap dokáže nemožné. Je silný, odvážný a vždy připravený podat pomocnou ruku kamarádovi i dámě v nesnázích. Chlapi jsou od přírody drsňáci, co žijí na maximum, ale právě plnohodnotný život si žádá adekvátní formu regenerace a odpočinku. Každou aktivitu by měla následovat dávka relaxu. Tu nabízí wellness Praha Karlín s pestrou škálou služeb, mezi kterými si každý vybere to pravé pro sebe. Nejenom dámy a paničky, i páni a drsní chlapi si tady přijdou na své.

Praha wellness pro ni a hlavně pro něho

Wellness služby rozhodně nejsou pouze ženskou záležitostí. Naopak, právě mužům takový wellness chybí více než ženám. To muži se v tomto ohledu šidí. Přitom je to tak jednoduché jako zajít do posilovny, Praha wellness Satori Spa je tu pro každého. V každé pražské čtvrti se dá najít nějaké místo pro adekvátní relax.

Wellness Praha Karlín vyniká naprostým soukromím, a tím i prostorem jenom pro sebe. I chlapi potřebují chvilky klidu. I příslušníci mužského pokolení ocení pohodlí, kterým je typické Wellness Praha Karlín.

Vybere si každý

Rozličné antistresové, zklidňující a relaxační rituály jsou vítané především u žen, takovou masáž si nechá jistě líbit i muž. Sauna v netradičním prostředí, která je součástí Wellness Praha Karlín, přijde vhod jak ženám, tak mužům. Což platí i pro privátní vířivou vanu Jacuzzi.

Vířivka představuje tolik potřebný oddychový čas, který si můžete klidně dopřát s přáteli. Pohodový relax navíc provází i terapeutické účinky proti bolesti zad, kloubů a svalů. Pouhá přítomnost v příjemně teplé vodě s proudy a bublinkami podporuje cirkulaci krve, tím i odplavování toxinů z tkání. Je skvělým způsobem, jak regenerovat svalstvo, uvolnit napětí a zbavit se i případných bolestí.

Pomáhá proti nespavosti, ulevuje od stresu. Je to právě ta relaxace, která stimuluje vylučování hormonů štěstí. Vše zmíněné nabízí pražské wellness Satori Spa. Kdo by si nedal říct?