Chcete omezit kouření? Pomoci mohou elektronické cigarety

Kouření je nepříjemný zlozvyk, který se špatně odnaučuje především kvůli závislosti na nikotinu obsaženém v klasických cigaretách. Jednou ze schůdných cest je postupné odvykání pomocí snižování dávek nikotinu. Ale jak toho dosáhnout? Pomoci mohou elektronické cigarety. Podívejte se, jak fungují a v čem spočívají jejich hlavní výhody.

S elektronickými cigaretami si vyberete obsah nikotinu

Pokud se rozhodnete pro elektronické cigarety, stačí si vybrat takové, které mají náplň s požadovaným množstvím nikotinu. Mohou tak být silnější, slabší, ale klidně i absolutně bez nikotinu. Pro odvykání kouření tak můžete dávky postupně snižovat, aby rozdíl nebyl drastický. Kromě toho není u elektronických cigaret klasický zápach, kterého se obtížně zbavuje, jako je tomu u těch klasických.

Mnoho příchutí

Právě náplně jsou u elektronických cigaret velkou předností. Existuje hned celá řada různých příchutí, které mohou být ovocné, mentolové, ale třeba i klasické tabákové nebo sladké. Vybrat si můžete jednorázové elektronické cigarety, nebo takové, které se dobíjí a náplně si budete dokupovat. Pro nejlepší představu o tom, co všechno je součástí nabídky elektronických cigaret, se podívejte přímo na internetový obchod HQD, kde najdete kvalitní značky cigaret za výhodné ceny. Samozřejmostí je u každého výrobku také certifikát o zdravotní nezávadnosti, což by měl být důležitý požadavek při kupování jakékoliv elektronické cigarety.

Nepromeškejte aktuální trendy

A pokud máte prodejní stánek či trafiku, jistě se vám bude hodit velkoobchod HQD, kde si můžete elektronické cigarety pořídit do své nabídky. Díky aktuálně velké poptávce se velmi dobře prodávají, a rozhodně by tak neměly chybět hned vedle klasických cigaret, ke kterým nabízí alternativu vhodnou mimo jiné i pro postupné odvykání závislosti na nikotinu.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová