Proč jsou papírové ručníky hygieničtější než vysoušeče?

Především na veřejných toaletách je kladen velký důraz na hygienu. Věděli jste, že papírové ručníky jsou hygieničtější než elektrické vysoušeče?

Jaký je největší rozdíl mezi papírovými utěrkami a horkovzdušným sušákem?

· Utírání papírovými ručníky je efektivnější a rychlejší než sušení horkým vzduchem · Osušením rukou pomocí papírového ručníku se odstraní z rukou více bakterií. · Podle odborných studií a měření horkovzdušné vysoušeče šíří do okolí 2 m až 40× více bakterií a mikrobů · Na základě výsledků studie a měření šíření bakterií při používání horkovzdušných osoušečů je proto třeba pečlivě zvážit použití osoušečů rukou a tryskových osoušečů rukou typu Jet Dryer na místech, kde je hygiena nejdůležitější, jako jsou nemocnice, kliniky, školy, školky, pečovatelské domy, kuchyně a prostory pro přípravu jídel.

Nabídněte návštěvám příjemný pocit

Použití veřejné toalety v lidech neustále vyvolává nepříjemný pocit. Z tohoto důvodu je nezbytné nabídnout návštěvníkům toalet takový systém vysoušení rukou, ze kterého budou mít příjemný pocit a zároveň bude hygienický. Možná zrovna právě vy řešíte, zda na toaletách ve vaší firmě použít elektrický vysoušeč rukou, nebo papírové ručníky skládané. Dejte svým zaměstnancům a návštěvám pocit bezpečí. Papírové ručníky patří mezi nejhygieničtější způsoby sušení rukou. Jsou doporučovány všude tam, kde hraje hygiena klíčovou roli. Zvolte pro svou toaletu maximální bezpečnost.

Do čeho se papírové ručníky vkládají?

Papírové ručníky se vkládají do speciálních zásobníků. Na výběr jsou nástěnné zásobníky plastové nebo nerezové, v barvách bílé, šedé, černé, v provedení lesk či mat, které dokonale souzní s designem umývárny.

Jaké další doplňky používat do veřejných toalet?

Při výběru hygienických doplňků do veřejné toalety doporučujeme se zaměřit také na výběr správného zásobníku na toaletní papíru. Ve veřejných toaletách doporučujeme velkokapacitní zásobníky z plastu nebo z nerezu, do kterých můžete vložit toaletní papír BioTech.

Publikováno: 04. 12. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová