Cenově dostupná dovolená? Vyrazte na Mácháč!

Zvažujete, jestli si letos kvůli inflaci a s ní související vlně zdražování potravin, energií a pohonných hmot dovolit dovolenou? A docházíte k závěru, že dovolená ve středomořském rezortu je nad vaše finanční možnosti? Neklesejte na mysli. Dovolená i ve vašem případě stál je ve hře! Zkrátka nevyrazíte do zahraničí, ale zůstanete v Čechách.

Zregenerujte tělo i mysl!

Odpočinek je důležitý. Pro zachování fyzického a duševního zdraví v závislosti na typu povolání přímo nezbytný. Zregenerovat tělo i mysl, přijít na jiné myšlenky. A právě k tomu slouží dovolená, která je dokonce zanesená do zákoníku práce. Proto si ji rozhodně dopřejte!

Pro malé i velké

Pojem cenově dostupná dovolená nemusí apriori znamenat dovolenou druhé kategorie. Naopak. Posuďte sami: komfortně zařízené čtyřlůžkové chatky s chladničkou, jídelna s barem, ohniště, na němž si budete moci opéct buřty, minigolf, trampolíny, kolotoče, houpačky, prolézačky, pískoviště, které zabaví vaše malé potomky. Loďky či šlapadla, na nichž si můžete užít západ slunce. To vše nabízejí chatky Máchovo jezero v chatové osadě Elite ve Starých splavech u Máchova jezera. Za cenu tak nízkou, jako je 2700 Kč pro dospělou osobu za týden. Či, chcete-li, 330 Kč za den.

Mácháč znovu frčí

V totalitních dobách, kdy se za hranice mohla vydat jen hrstka vyvolených, Máchovo jezero bylo jednou z nejoblíbenějších dovolenkových lokalit. Když se po revoluci otevřely hranice, zájem o něj trochu opadl, aby se po letech naplno a s plnou pompou vrátil. A není se čemu divit. Máchovo jezero rozhodně má co nabídnout. Krásnou přírodu, bohaté možnosti sportovního vyžití, vodních radovánek, kulturu, historii stejně jako turistické trasy a cyklotrasy. Na Mácháči si zkrátka užijí malí i velcí. Mnohdy ty malé radosti bývají nejlepší. A hlavně, není ani tak důležité, kde jste, ale s kým tam jste. Více informací hledejte na odkazu Máchovo jezero chatky.

Publikováno: 23. 06. 2022

Kategorie: Cestuj

Autor: Denisa Štumplová