Přispějte k ochraně životního prostředí a vydělejte nemalé peníze

Ochrana životního prostředí. Tato jednoduchá věta je používána v několika posledních desetiletích čím dál častěji. Evropská unie se staví k této problematice pozitivně a podporuje státy v jejich snažení. Zpracovává velké mezinárodní projekty přispívající například ke snižování skleníkových plynů, čistotě ovzduší nebo zlepšení odpadového hospodářství, a poskytuje na jejich realizaci jednotlivým státům nemalé finanční prostředky. I vy však můžete přispět ke zlepšení životního prostředí, a ještě na tom vydělat. Ptáte se jak? To se dozvíte na následujících řádcích.

Odpadní surovina může přinášet i zisk

Kam s velkým množstvím ojetých pneumatik? To je velice žhavé téma. Aut na celém světě přibývá a kvůli tomu roste i počet starých pneumatik. Klasické spalování této suroviny je pro životní prostředí velice škodlivé, proto je tento způsob likvidace zakázaný. Odborníci ale nelenili a přišli na způsob, jak ekologicky pneumatiky zlikvidovat, a přitom ještě získat druhotné suroviny jako je olej, uhlík nebo plyn. Ty se potom následně dají na trhu zpeněžit. S tímto nápadem přišla společnost Uniprospe, která buduje na území naší republiky linku, jež bude takto pneumatiky likvidovat.

Jak na tom můžete vydělat vy?

Pokud máte volné finanční prostředky a zvažujete, jakým způsobem je ochránit před stále se zvyšující inflací, vyzkoušejte investice s Uniprospe.eu. Společnost vydala již druhou emisi krátkodobých dluhopisů a ty nabízí k prodeji. Právě prostředky získané tímto způsobem budou použity na dokončení a zprovoznění linky. Nominální hodnota dluhopisu je 30 000 Kč, pevně stanovený roční úrok ve výši 9,5 % s pololetní výplatou a dobou splatnosti k 31.12.2022. Tedy vysoký výnos za velmi krátkou dobu. Ať už jste ekologicky smýšlející člověk, nebo vás toto téma nechává naprosto v klidu, využijte výhodnou nabídku. Nenechávejte své úspory ležet zbytečně na spořicích účtech, nechte je vydělávat – třeba právě v podobě investice s Uniprospe.eu.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová