Důvody, proč hodit starosti s parkováním na letišti za hlavu

Čeká-li vás zasloužená dovolená nebo zahraniční služební cesta, už dopředu se zpravidla stresujete tím, kde na letišti zaparkujete. Nebo dokonce vymýšlíte kombinace, jak se na letiště dostat pomocí MHD při parkování v centru Prahy. Naštěstí nemusíte nad těmito krkolomnými řešeními přemýšlet. U letiště lze zaparkovat snadno, rychle a levně.

Pro klid v duši

Parkoviště u letiště Praha byste neměli vybírat jen s ohledem na ceník parkovného, ale zaměřte se též na úroveň zabezpečení a rozsah poskytovaných služeb. Aby bylo o vašeho miláčka na čtyřech kolech skutečně dobře postaráno, zajímejte se o prostornost areálu. V areálu, kam se vejde bez potíží i 200 aut, rozhodně nehrozí, že vám někdo kvůli nedostatku místa vůz odře. Samozřejmostí by mělo být oplocení, kamerový systém a osvětlení.

Komfort na maximální úrovni

Teď už víte, že o váš vůz bude špičkově postaráno. Ale co o vás? V rámci poskytovaných služeb můžete počítat s bezplatným transferem jak na letiště, tak zpět na parkoviště. Odpadá tak další starost se sháněním přepravy. Ochotný personál Top parking vás nejen odveze a přiveze, ale také vám pomůže se zavazadly, zajistí dětskou autosedačku.

Nehledejte v tom vědu

Jak rezervace parkování u letiště probíhá? Zcela jednoduše, a to buď telefonicky, nebo online přes objednávkový systém. Protože parkoviště funguje nonstop, svou rezervaci můžete učinit dokonce 1 hodinu před plánovaným příjezdem. Jakmile máte parkování potvrzeno, můžete vyrazit. Na parkovišti na vás bude čekat řidič, který vás následně zdarma dopraví na letiště. Současně vám předá na sebe telefonní číslo, na nějž ho budete kontaktovat po svém příletu. Nejpozději do 15 minut vás poté vyzvedne. Jak je patrné, parkování na letišti je skutečně hračkou. Oproti bezprizornímu parkování na neplaceném místě tak ušetříte čas, energii a nervy.

Publikováno: 27. 10. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová