Jaký plot pro vás bude ideální? Odpověď známe

Dnešní článek je určen všem, kdo uvažují o novém oplocení pozemku. Krátce vám představíme nejčastější typy plotů a řekneme vám, v čem spočívají hlavní výhody plotu z betonu.

Nejoblíbenější ploty

Nejrozšířenější je bezesporu plot z pletiva. Vychází levně, realizace není nákladná a díky údržbě a drobným opravám vydrží dlouhé roky. Před zloději bohužel nijak neochrání, nedodává ani pocit soukromí. V tomto ohledu jsou výhodnější ploty ze dřeva. Vyžadují ovšem větší péči, o dřevo je nutné se starat a natírat ho ochranným lakem, aby nepodléhalo dešti a dalším nepříznivým podmínkám. Odolnější jsou kovové ploty, u nich však může odrazovat vyšší pořizovací cena. Ploty z betonu spojují všechny výhody a splňují veškeré požadavky na oplocení. Jakmile bude konstrukce stát kolem vaší parcely, okamžitě se do něj zamilujete.

6 výhod betonového plotu

Zde máte výhody betonového plotu všechny pohromadě:
  1. Příznivá pořizovací cena
  2. Nenáročná údržba
  3. Dlouhá životnost
  4. Zvuková izolace
  5. Ochrana před zloději
  6. Zajištění soukromí
Třešničkou na dortu je fakt, že si betonový plot můžete snadno přizpůsobit svým představám. Vybírat lze z různých barevných provedení, bohatá je i nabídka vzorů. Výška plotu je rovněž na vašich preferencích. Betonový plot není pouhým oplocením, poslouží také jako designový doplněk vašeho pozemku.

Firmu vybírejte pečlivě, dbejte na kvalitu

Až budete shánět firmu, která vám betonový plot dodá a realizuje, nenechte se zlákat na pochybné levné nabídky. Kvalita oplocení by nemusela být nijak vysoká a nakonec byste spíše prodělali. Kladné ohlasy od zákazníků má firma Kulkabex. Prozkoumejte betonové ploty v její nabídce v online katalogu. Kdybyste měli jakýkoli dotaz, nebojte se obrátit na zákaznickou podporu. Stačí zadat své telefonní číslo a někdo ze zaměstnanců se vám ozve. Kulkabex dělá vše pro spokojenost svých klientů.

Publikováno: 19. 12. 2019

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová