Propanu patří budoucnost, můžete na něm topit i vařit

Uhlí už stojí mimo hru, jeho dopad na ekologii je bohužel obrovský. Elektřina pro změnu neustále zdražuje a nedá se očekávat, že při nynější ekonomické situaci v republice přijde opačný trend. Čím tedy vytápět dům a na čem vařit? Můžete dát šanci propanu! Pokud žijete v Praze, stačí si jej pouze jednoduše objednat, pravidelná a spolehlivá doprava je zaručena. K dispozici jsou nejen dvou, ale také pěti nebo desetikilogramové lahve s čistým propanem. Sporák či zahradní gril budou mít dobrý zdroj, který se může využívat celoročně. Celé domácnosti tak odpadne jedna opravdu velkých starostí.

Služba bude k dispozici neustále

Je víkend nebo státní svátek? Jedinou výjimkou, která tady potvrzuje pravidlo, je Štědrý den. Jinak se na plynulé dodávky paliva můžete spolehnout bez ohledu na datum v kalendáři, stačí se jen domluvit! Prodej propanbutanových lahví v Praze nabídne dodávky až domů nebo do provozovny, kde chcete tuto surovinu využívat. Zákaznická linka je připravena, zavolat můžete každý den od devíti ráno až do večera, končí se až ve 21:00. K dispozici je také expresní doprava, která zaručuje dodání objednávky do tří hodin od zaplacení. Nyní je doručování zboží omezeno na Prahu, ale v budoucnu se chystá rozšíření i na další lokality, a to napříč celou ČR. Propan pak bude k dispozici pro všechny domácnosti!

Propan je dobrou alternativou jiných paliv

A v čem spočívá jeho význam pro naši dobu? 2kg propanbutanové lahve jsou lehké a skladné, jejich výměnu lze objednat prakticky okamžitě. Výhodou je možnost venkovního využití, protože počasí tady o ničem nerozhoduje. Milovníky přírody pak potěší, že také auta na propan-butan produkují menší objem emisí CO2. Kempingový vařič je také s propanbutanovou lahví dobrou alternativou pro víkendovou chatu.

Publikováno: 30. 11. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová