Domů » Kde si pronajmout dodávku nebo jiný užitkový vůz?
Nech si poradit

Kde si pronajmout dodávku nebo jiný užitkový vůz?

Autopůjčoven, které nabízí pronájem osobních aut, je všude možně po republice spousta. Těch, u nichž seženete dodávku nebo užitkový vůz, je však jako šafránu. Kde najdete skutečně velký výběr? Vypátrali jsme dvě firmy v Praze. O pronájem dodávek a nákladních automobilů mají nejčastěji zájem podnikatelé. Potřebují vykrýt krátkodobý nárůst objednávek, rozbije se jim vlastní vůz apod. Někdy […]

Autopůjčoven, které nabízí pronájem osobních aut, je všude možně po republice spousta. Těch, u nichž seženete dodávku nebo užitkový vůz, je však jako šafránu. Kde najdete skutečně velký výběr? Vypátrali jsme dvě firmy v Praze.

pronájem dodávek a nákladních automobilů mají nejčastěji zájem podnikatelé. Potřebují vykrýt krátkodobý nárůst objednávek, rozbije se jim vlastní vůz apod. Někdy se však hodí i jednotlivcům, třeba na stěhování. Ať už je váš důvod jakýkoliv, určitě pořídíte u následujících dvou firem.

Vans Renting – půjčovna dodávek

Pro dodávky a menší užitková auta do 3,5 t se vydejte k Vans Renting, jejichž provozovnu najdete v Praze Štěrboholích. Stavit se k nim můžete každý pracovní den od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 16 hodin, případně kdykoliv jindy po telefonické domluvě.

Než se ale vydáte na cestu, určitě si prohlédněte jejich nabídku online. Mají klasické dodávky různých velikostí, chlaďáky mrazáky, skříně, valníky, vícemístné minibusy i jiné speciální vozy. Celkem je v nabídce přes 100 vozů. Se všemi se dá cestovat neomezeně v rámci celé EU, všechna jsou zánovní, takže nemusíte mít strach se na takovou dlouhou cestu do zahraničí vydat.

Zajímavost: Mezi nejoblíbenější a nejčastěji půjčovaná vozidla patří podle statistik Vans Renting Iveco Daily a Ford Transit.

Financial System – půjčovna nákladních aut a techniky

Jestli vás zajímají velká nákladní auta a jiná technika, jako jsou sklápěče, tahače, přívěsy, návěsy, stavební stroje a různé speciály, zamiřte na Chlumeckou v Praze 9. Tam totiž sídlí Financial System s pracovní dobou ve všední dny od 8 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 14 hodin. Spojíte se s nimi e-mailem, telefonicky, přes WhatsApp či Viber, takže není problém si domluvit i individuální schůzku.

Opět je dobré vybrat si předem přes jejich webové stránky. O vozidla je ale docela velký zájem, takže pokud nechcete přijet na místo a zjistit, že už k dispozici není, raději se ozvěte a rezervujte si svůj vůz na konkrétní datum, je to zdarma. Obecně má však tato půjčovna nákladních automobilů vozidla připravená k okamžitému odjezdu, vyřízeno může být do 15 minut.

Zajímavost: Do kamionu s užitečnou hmotností přes 16 tun se vejde až 38 europalet. I takové má firma ve svém vozovém parku.