Lyžování v Julských Alpách je luxusní zážitek

Zimní sezóna je v plném proudu a nastává čas rodinných pobytů na horách. Zatímco pánové ještě nevybrali dovolenou, manželky už pomalu balí kufry a lyže. Krkonoše, Jeseníky, Jizerky, tím se nezavděčíte, letos by to chtělo větší parádu. Zkuste tento rok zvolit dovolenou, na kterou vaše drahá polovička jen tak nezapomene. Vezměte ji lyžovat do Slovinska!

Skvělé lyžařské podmínky

Dostupné lyžařské svahy, krásná panoramata, výborná domácí kuchyně, to jsou lákadla nejen pro muže, ale i pro ženy. Lyžování ve Slovinsku bude nejlepším zážitkem tohoto roku, a to sotva začal. Někdo by se mohl bát vyšších cen za skipasy, přeci jen nejste na domácí hroudě. Ale žádný strach, tenhle výlet vás určitě nezruinuje. Cenově dostupné ubytování vám nabídne třeba tento hotel Kranjska Gora. Ve Slovinsku nejde jen o obyčejné lyžování, je to super lyžování! Proč? Protože je proslulé organizací světových pohárů FIS. Jelikož má lyžování v této zemi dlouhou tradici, nemusíte se bát, že by vaše drahá polovička lamentovala nad neudržovanými sjezdovkami nebo běžkařskými stopami. Podmínky pro lyžování jsou tu ideální, přesto o zimní zájezdy do této země není tak velký zájem, jako třeba do Francie či Itálie. A to je velká výhoda. Představte si ty fronty na vlek, které nebudete muset trpět. A co teprve fronty u kiosku s občerstvením! Sjedete kopec, dáte si párek a hned můžete vyrazit znova vzhůru bez zbytečného zdržování.

Profesionální služby

Kranjska Gora hotel vám nabídne klasické služby horského střediska. To znamená plně vybavené pokoje s Wi-Fi, minibarem, televizí, telefonem a vlastní koupelnou. Pokud patříte k lidem, jejichž pes nesmí chybět na žádné společné dovolené, nebo má partnerka přehnanou fixaci na svého pudla, není žádný problém vzít ho sebou, za příplatek s vámi může sdílet pokoj. A až budete mít ponorkovou nemoc, může jeden z vás vyrazit na pěší túru pořádanou hotelem, nebo se jít vybít na tenis. Dáte si říct?

Publikováno: 26. 01. 2019

Kategorie: Cestuj

Autor: Denisa Štumplová