Porouchaný bojler není konec světa

Když teplá voda najednou neteče, je třeba hledat příčinu, kde se stala chyba. Ve většině případů jde o poruchu bojleru, který funguje jako ohřívač a akumulátor v jednom. Pro laika je to doslova „španělská vesnice“. Obyčejný člověk nemá ani „ahnung“, jak s problémem naložit. Zásobníkový ohřívač vody je nenahraditelný pomocník, co se vodního a tepelného hospodářství týče. Stejně jako dobře slouží, ale podléhá i poruchám a opotřebení. Za nejčastější obtíže jsou diagnostikovány poruchy čidla, pojistného ventilu a ohřívacího tělesa. Absence teplé vody je pro domácnost velkou nepříjemností, a tak je nutné co nejdříve sehnat servis.

Kde sehnat servis?

Přestože prodejen s vodo-topo zařízením, které mají v hledáčku montáž bojleru, je na trhu dostatek, sehnat kvalitního opraváře už tak snadné není. Z titulu povahy opatření není možné servis kdovíjak dlouho odkládat, proto se hodí každý kontakt, který se takto úzkou specializací zabývá. Instalace bojleru, stejně jako jeho výměna, je doménou odborníků z Bojlerdnes. Zastihnete je na telefonu 7 dní v týdnu a jejich předností je fakt, že servis, dodávku i výměnu bojleru v systému „starý za nový“ zvládnout realizovat za 24 hodin od vznesení požadavku a objednávky.

Opravář na telefonu

Působí doslova jako andělské zjevení v době, kdy se běžně na řemeslníka čeká týdny, až měsíce. Bojleroví profíci jsou si vědomi toho, že porucha na teplé vodě má obrovské dopady na celou domácnost, kterou dokáže úplně paralyzovat. Aby se tak nestalo, je jasnou volbou promptní výměna bojleru nebo jeho součástí. Určitě se vyplatí i preventivní kontrola, která zhodnotí stav vašeho spotřebiče a dokáže tepelné havárii předejít.

Publikováno: 06. 05. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová