Nevíte, jak na ekologickou likvidaci vozidla?

Věděli jste, že každé auto, aby mohlo být odhlášeno z registru, musí být ekologicky zlikvidováno? Nejjednodušší způsob nabízí služba Zlividujauto.cz. Auto s námi není navěky a časem doslouží. Někdy jeho roli v rodině zastoupí nový automobil, jindy se porouchá a oprava již není ekonomickou, někdy třeba ani možnou. Můžeme též mít doma autovrak po bouračce. Aby bylo automobil možné odhlásit z registru vozidel, je nutné doložit potvrzení o ekologické likvidaci vozidla. Jinak musíme nadále za automobil platit zákonnou pojistku, případně odevzdat SPZ značku na místní dopravní inspektorát, což jde pouze na časově omezené období.

Pojďte se zbavit starostí s ekologickou likvidací vozidla

Ekologická likvidace vozidel Liberec, Jablonec nad Nisou, Frýdlant, Turnov, Mladá Boleslav, Semily, Hrádek nad Nisou, Tanvald, to je služba Zlikvidujauto.cz. Služba si pro vozidlo přijede a zdarma jej odveze, pokud je odtah do 100 km. Tím se zbavíte vlastních nemalých nákladů na odvoz vozidla k ekologické likvidaci. Navíc však můžete na svém automobilu i ještě něco vydělat.

Získejte až 10 000 Kč za své auto k likvidaci

Nechte si ocenit své auto. Likvidace aut může přinést pár korun do rodinného rozpočtu. Služba Zlikvidujauto.cz nabízí až 10 000 Kč za automobil. Cena se odvíjí od roku výroby automobilu, celkového stavu vozidla i využitelnosti náhradních dílů. Zavolejte si na telefonní kontakt služby a zjistěte své možnosti.

Služba s benefity

Se službou ekologické likvidace vozidel se dokážete svého starého vozidla zbavit zcela na klíč a bez problémů. Nejenže vám auto při splnění určitých podmínek odveze a zlikviduje, či máte šanci za své auto něco získat. Automaticky získáte potvrzení o likvidaci vozidla plus ale máte možnost nechat si rovněž vyřídit odhlášení vozidla z registru zcela na klíč.

Publikováno: 03. 05. 2022

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová