Vybíráme stylové vybavení a funkční doplňky pro vaši koupelnu

Moderní koupelna je nedílnou součástí každého domu. Je to také místo, které obvykle navštěvujeme ihned ráno po probuzení jako první. Nejen proto bychom si zde měli vytvořit prostředí, které nám bude příjemné a kde se zkrátka budeme cítit dobře. Koupelně tak v rámci rekonstrukce nebo novostavby věnujme náležitou pozornost, nejen po stránce designu, ale také volbou praktických řešení, doplňků a povrchů, které se snadno udržují.

Praktický sprchový kout je základ

V každé koupelně dnes zpravidla najdeme sprchu, která umožní rychlé sprchování s využitím menšího množství vody než třeba při koupání. V současnosti jsou také velmi populární sprchové kouty typu WALK-IN, které podtrhují čistotu designu koupelny a jsou velmi snadno udržovatelné, jelikož zde nejsou zbytečný špatně dostupná místa, kde potom typicky ulpívají nečistoty a je obtížné je zcela odstranit. Pokud tedy zařizujete moderní koupelnu, je to určitě dobrá volba.

Komfortní sprchová baterie

Do pěkného sprchového koutu patří také designová a funkční baterie. Populární a velmi oblíbené jsou praktické sprchové sety, které jsou typicky v provedení baterie a sprchového sloupu. Sprchový sloup může být buď schovaný pod omítkou, nebo instalovaný na stěnu, podle toho, jak vám to vyhovuje. Velmi žádané jsou v této kombinaci také:
  • Termostatická hlavice
  • Horní dešťová hlavice
Získáte tak totiž velmi komfortní sprchování, které si opravdu užijete. Díky termostatické hlavici je možno nastavit přesnou teplotu vody, přičemž dešťová sprcha zase příjemně doslova simuluje sprchování v dešti. Výhodou dešťové sprchy je ale samozřejmě především pohodlí, protože nemusíte nic držet. Mezi takové patří rovněž žádaná sprchová sada Deante Jasmin s jednoduchým designem a stylovým provedením v černém matu. Můžete si ale samozřejmě zvolit produkt nebo barevné provedení přesně podle vašeho gusta. Doporučujeme sladit sprchovou baterii také s baterií v umyvadle.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová