Domů » Víme, kde vám výhodně pronajmou nákladní techniku
Nech si poradit

Víme, kde vám výhodně pronajmou nákladní techniku

Sháníte spolehlivou nákladní techniku, ale nemáte prostředky na investici do nových vozů? Případně  potřebujete něco přestěhovat a rádi byste si nákladní vůz nebo třeba dodávku jen na čas pronajali? Víme, která společnost nabízí právě to, co potřebujete. Obraťte se na  Truck Centre Praha s.r.o., specialisty na prodej a pronájem nákladních vozů. Proč právě Truck Centre […]

Sháníte spolehlivou nákladní techniku, ale nemáte prostředky na investici do nových vozů? Případně  potřebujete něco přestěhovat a rádi byste si nákladní vůz nebo třeba dodávku jen na čas pronajali? Víme, která společnost nabízí právě to, co potřebujete. Obraťte se na  Truck Centre Praha s.r.o., specialisty na prodej a pronájem nákladních vozů.

Proč právě Truck Centre Praha?

Truck Centre Praha s.r.o. funguje již přes dvacet let. Do její činnosti spadá prodej nákladních vozů, dodávek, přívěsů a další nákladní techniky. Jedná se o použité vozy, často získané po ukončení operativního leasingu. Přitom si společnost zakládá na kvalitě a spolehlivosti. Pro zákazníky to znamená jediné: Dostanou hodně muziky za relativně málo peněz. Pro společnost je důležitý také individuální přístup ke klientům. Vstřícné jednání, konzultace a ochotná pomoc při výběru jsou naprostou samozřejmostí.

Nabídka

Nabídka vozů a služeb je velmi široká. Kromě prodeje a pronájmu nákladní techniky společnost zajišťuje  komisní prodej, výkup vozů a dovoz vozů na objednávku – pokud si nevyberete z aktuální nabídky, firma se vám jej pokusí v co nejkratší době sehnat.

Truck Centre Praha s.r.o. má vedle nákladních aut a dodávek na prodej sklápěčů, tahač návěsů, přívěs, návěs i stavební stroje nebo dokonce autobusy. Nabízenou techniku lze filtrovat podle různých kritérií. Volit můžete dle značky, ceny nebo roku, od jakého jsou konkrétní vozy v provozu.

Stejnou techniku si lze také pronajmout. Ceny u každého konkrétního kusu prozrazuje jednoduchá tabulka. Jakmile si budete jistí, který vůz chcete a v jakém termínu ho budete potřebovat, proveďte telefonickou rezervaci. Volat či psát e-maily můžete také v případě jakýchkoli dotazů.

Podmínky pro pronájem jsou transparentní a jednoduché: Stačí občanský průkaz, příslušné řidičské oprávnění a složení kauce. Podnikatelé přikládají také živnostenské oprávnění, právnické osoby navíc výpis z obchodního rejstříku.