Nech si poradit

Víme, kde vám výhodně pronajmou nákladní techniku

Sháníte spolehlivou nákladní techniku, ale nemáte prostředky na investici do nových vozů? Případně  potřebujete něco přestěhovat a rádi byste si nákladní vůz nebo třeba dodávku jen na čas pronajali? Víme, která společnost nabízí právě to, co potřebujete. Obraťte se na  Truck Centre Praha s.r.o., specialisty na prodej a pronájem nákladních vozů. Proč právě Truck Centre […]

Sháníte spolehlivou nákladní techniku, ale nemáte prostředky na investici do nových vozů? Případně  potřebujete něco přestěhovat a rádi byste si nákladní vůz nebo třeba dodávku jen na čas pronajali? Víme, která společnost nabízí právě to, co potřebujete. Obraťte se na  Truck Centre Praha s.r.o., specialisty na prodej a pronájem nákladních vozů.

Proč právě Truck Centre Praha?

Truck Centre Praha s.r.o. funguje již přes dvacet let. Do její činnosti spadá prodej nákladních vozů, dodávek, přívěsů a další nákladní techniky. Jedná se o použité vozy, často získané po ukončení operativního leasingu. Přitom si společnost zakládá na kvalitě a spolehlivosti. Pro zákazníky to znamená jediné: Dostanou hodně muziky za relativně málo peněz. Pro společnost je důležitý také individuální přístup ke klientům. Vstřícné jednání, konzultace a ochotná pomoc při výběru jsou naprostou samozřejmostí.

Nabídka

Nabídka vozů a služeb je velmi široká. Kromě prodeje a pronájmu nákladní techniky společnost zajišťuje  komisní prodej, výkup vozů a dovoz vozů na objednávku – pokud si nevyberete z aktuální nabídky, firma se vám jej pokusí v co nejkratší době sehnat.

Truck Centre Praha s.r.o. má vedle nákladních aut a dodávek na prodej sklápěčů, tahač návěsů, přívěs, návěs i stavební stroje nebo dokonce autobusy. Nabízenou techniku lze filtrovat podle různých kritérií. Volit můžete dle značky, ceny nebo roku, od jakého jsou konkrétní vozy v provozu.

Stejnou techniku si lze také pronajmout. Ceny u každého konkrétního kusu prozrazuje jednoduchá tabulka. Jakmile si budete jistí, který vůz chcete a v jakém termínu ho budete potřebovat, proveďte telefonickou rezervaci. Volat či psát e-maily můžete také v případě jakýchkoli dotazů.

Podmínky pro pronájem jsou transparentní a jednoduché: Stačí občanský průkaz, příslušné řidičské oprávnění a složení kauce. Podnikatelé přikládají také živnostenské oprávnění, právnické osoby navíc výpis z obchodního rejstříku.

Napsat komentář

Klikni a přidej komentář