Domů » Fantazie erotické masáže
Buď fit

Fantazie erotické masáže

Rozkoš, kterou vám poskytují erotické masáže, je mnohem hlubší než živočišný sex. Smyslné doteky vyvolávají vzrušení, nahé tělo maséra či masérky rozdráždí vaše fantazie i erotogenní zóny. Nejde o nevěru. Naopak se můžete lecčemu přiučit a váš intimní život získá nový rozměr.

Praha erotická masáž

Klasickou masáž asi znáte. Hnětou se vám svaly, uvolňují se, stejně tak regeneruje se i mysl. Co ale takhle erotická masáž? Je to pro vás zakázaná zóna? Proč? Vždyť to není nevěra. Uvolní se napětí nejen ve svalech a mysli, zklidní se i hrana sexuální, což je zcela přirozené. Máte ostych? Není na místě, zkušené masérky i maséři jsou na svoji práci zvyklí, vědí, jak vám dopřát slast. Nejde o sex. Masér se dotýká všeho těla, může být nahý, klidně dojde k vyvrcholení, ale nikoli k pohlavnímu či orálnímu styku. Erotické masáže vycházejí z prastarých technik, jednou z nich je tantra, kdy se prohloubí požitky z doteků, jež vám dopřávají masérky či maséři. Zkuste najít ve svém okolí salon, který tyto služby poskytuje. Zadejte do vyhledávače „Praha erotická masáž“ a najděte salon, kde vás dovedou na vrchol blaha.

Lingam masáž Praha

Abyste odhodili stud, přiblížíme vám některé služby takto specializovaných salonů. Zmínili jsme tantrické masáže, kde se pracuje s erotogenními zónami vašeho těla. Na každé z nich jsou citlivé body, s nimiž se musí jemně pracovat, aby došlo k postupnému uvolnění. Zejména u masáže penisu, jemuž se v tantře říká lingam, se dbá na propracované doteky. Zadejte do vyhledávače „lingam masáž Praha“ a podívejte se, který salon ji nabízí. Stejně tak si můžete dopřát masáž tělo o tělo, kontakt mezi vámi a masérkou je bližší, napětí větší. Obměnou této služby je nuru masáž, kde se rovněž pracuje s doteky těl. Pussycat praktika napovídá, že vám dělá dobře intimní partie ženy. Všechny služby se mohou provádět dvěma, čtyřma i šesti rukama. Navnadili jsme vás? Tyto praktiky nabízí například salon Relax Point 66 v Praze, který nabízí exkluzivní služby v komfortním prostředí orientálního hávu.