Fantazie erotické masáže

Rozkoš, kterou vám poskytují erotické masáže, je mnohem hlubší než živočišný sex. Smyslné doteky vyvolávají vzrušení, nahé tělo maséra či masérky rozdráždí vaše fantazie i erotogenní zóny. Nejde o nevěru. Naopak se můžete lecčemu přiučit a váš intimní život získá nový rozměr.

Praha erotická masáž

Klasickou masáž asi znáte. Hnětou se vám svaly, uvolňují se, stejně tak regeneruje se i mysl. Co ale takhle erotická masáž? Je to pro vás zakázaná zóna? Proč? Vždyť to není nevěra. Uvolní se napětí nejen ve svalech a mysli, zklidní se i hrana sexuální, což je zcela přirozené. Máte ostych? Není na místě, zkušené masérky i maséři jsou na svoji práci zvyklí, vědí, jak vám dopřát slast. Nejde o sex. Masér se dotýká všeho těla, může být nahý, klidně dojde k vyvrcholení, ale nikoli k pohlavnímu či orálnímu styku. Erotické masáže vycházejí z prastarých technik, jednou z nich je tantra, kdy se prohloubí požitky z doteků, jež vám dopřávají masérky či maséři. Zkuste najít ve svém okolí salon, který tyto služby poskytuje. Zadejte do vyhledávače „Praha erotická masáž“ a najděte salon, kde vás dovedou na vrchol blaha.

Lingam masáž Praha

Abyste odhodili stud, přiblížíme vám některé služby takto specializovaných salonů. Zmínili jsme tantrické masáže, kde se pracuje s erotogenními zónami vašeho těla. Na každé z nich jsou citlivé body, s nimiž se musí jemně pracovat, aby došlo k postupnému uvolnění. Zejména u masáže penisu, jemuž se v tantře říká lingam, se dbá na propracované doteky. Zadejte do vyhledávače „lingam masáž Praha“ a podívejte se, který salon ji nabízí. Stejně tak si můžete dopřát masáž tělo o tělo, kontakt mezi vámi a masérkou je bližší, napětí větší. Obměnou této služby je nuru masáž, kde se rovněž pracuje s doteky těl. Pussycat praktika napovídá, že vám dělá dobře intimní partie ženy. Všechny služby se mohou provádět dvěma, čtyřma i šesti rukama. Navnadili jsme vás? Tyto praktiky nabízí například salon Relax Point 66 v Praze, který nabízí exkluzivní služby v komfortním prostředí orientálního hávu.

Publikováno: 20. 12. 2020

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová