Výkup bouraných aut za hotové funguje v rámci celé ČR

Kam s autem po autohavárii? Ano, na šrotiště. Ale napadlo vás, že i za takto bourané auto můžete ještě něco dostat? Nepřipravujte se zbytečně o peníze. Tlačí se vám při pohledu na vaše milované auto po bouračce slzy do očí? Upřímně, buďte rádi, že to odnesly jenom plechy (doufejme)! A začnete se na věc koukat pragmaticky. Starší bourané auto se už obvykle ani neoplatí opravovat. Nebo to i to novější odneslo natolik, že se raději poohlédnete po novém? Ale neudělejte tu chybu, abyste v servisu po stanovení předpokládané ceny za opravu řekli – „Nechte si jej!“ Zjistěte si, kolik za své bourané auto můžete dostat.

I bourané auto má svoji cenu

Na výkup aut za hotové se specializuje služba Zahotove.cz. Firma nabízí rovněž výkup bouraných aut. Je jedno, ve kterém místě republiky se vaše bourané auto nachází. Ozvěte se, abyste zjistili orientační cenovou nabídku, a Zahotove.cz pak za vámi přijede kamkoliv po republice. Firma si v naprosté většině případů automobil sama na vlastní náklady i odveze.

Cena online do pár vteřin a za 24 hodin už prodáváte své bourané auto

Zahotove.cz nabízí perfektně propracovanou službu, která funguje rychle a spolehlivě. Peníze dostanete v hotovosti ihned na místě. Samozřejmě nejen za bourané auto, ale i za staré auto. Jeho prodej bývá mnohdy zdlouhavý, a navíc na vás visí záruka. Takto firma převezme i veškeré záruky. Dokonce je schopna za vás doplatit leasing.

Služba Zahotove.cz je užitečnou i pro firmy a podnikatele

Vykupuje totiž nejen osobní automobily. Specializuje se rovněž na výkup nákladních vozidelAutomobil může být opět i nepojízdným či bouraným. I v tomto případě budete mít za své auto peníze hotově na ruku již do 24 hodin, přičemž orientační cenu se dozvíte předem po předchozí žádosti o online kalkulaci. Veškeré „papíry“ o prodeji se podepíšou rovněž přímo na místě.

Publikováno: 21. 03. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová