Jak nosit polokošili?

Líbí se vám polokošile, ale nevíte, s čím ji kombinovat a kam ji nosit? Článek vám napoví, jak polokošile nosit, abyste udělal dobrý dojem ve společnosti a stali se přitažlivějším pro ženy. Brzy zjistíte, že jsou polokošile fajn, a nebudete chtít nosit nic jiného.

Něco málo z historie

První polokošili, tehdy ještě s delším rukávem, než známe dnes, předvedl v roce 1926 René Lacoste. Spojován je především se známou značkou sportovně-elegantního oblečení, byl však také dobrým tenistou. Právě na jeden ze zápasů přišel v tričku s límečkem. Pro publikum to byla velká změna, neboť do té doby byli zvyklí na sportovce v košilích s dlouhým rukávem. Ty ovšem byly dost nepohodlné. Proto si polokošile krátké rukávy rychle získala oblibu. Zalíbila se také hráčům póla. Tento sport byl v první polovině minulého století obdivován jako královský sport. Proto získalo nové oblečení název právě po něm. Anglický výraz pro tričko s límečkem zní „polo shirt“. V doslovném překladu to značí košili na pólo. Ujal se však název polokošile, který budí dojem „poloviční košile“. Nyní už víte, jak to s označením doopravdy je.

S čím kombinovat polokošili?

Výhodou polokošile je, že ji lze kombinovat prakticky se vším a pořád bude vypadat skvěle. Pro ležérnější vzhled volte tmavé džíny, k dosažení elegance vám pomohou béžové bavlněné kalhoty. Obléct si můžete sako, blazer i svetr. K formálnějším událostem zvolte polokošile dlouhé rukávy a obujte si polobotky. Ve volném čase lze vzít také vycházkovou obuv. Dbejte na to, aby byly boty dokonale čisté. Díky variabilitě dalšího oblečení a doplňků je polokošile vhodná téměř pro všechny příležitosti.

Kvalitní a stylová polotrička značky XFER

Nemáte představu, kde koupit kvalitní polotrička? Společnost Xfer s.r.o. se výrobou a distribucí oblečení pro volný čas zabývá již více než dvacet let. Zaměřuje se hlavně na firemní textil. Dle vlastní volby jej můžete doplnit výšivkou či potiskem. Vedle polokošil XFER prodává i mikiny, trička, bundy a další.

Publikováno: 17. 07. 2019

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová