4 hlavní důvody, proč vyzkoušet umělou vagínu

Lékaři se shodují na tom, že pravidelná masturbace pomáhá při léčbě zánětů a bolestí prostaty, zlepšuje plodnost – a mimo jiné i náladu. Podle některých specialistů dokonce může působit jako prevence nádoru prostaty a některé studie upozorňují na pozitivní efekt při takzvané rehabilitaci penisu, tedy v kontextu s poruchami erekce a předčasnou ejakulací. Ale proč si kvůli tomu pořídit umělou vagínu neboli fleshlight?

​1. Přináší větší potěšení než masturbace

Kdybyste se namáhali s používáním umělé vagíny a necítili se při tom lépe než při běžné masturbaci, stoprocentně by nebyla tak populární. Naopak jde o natolik vzrušující zážitek, že se je po něm velmi těžké vrátit k běžné masturbaci.

​2. Evokuje pocit opravdového sexu

Muži se vesměs shodují na tom, že stimulace penisu při masturbaci s umělou vagínou připomíná spíše sex. Důvodem je fakt, že fleshlight vypadá jako věrná replika ženské vagíny. A když se před použitím lubrikuje, působí skutečně velmi reálně. Jinými slovy, mít k dispozici umělou vagínu je jako mít partnerku, která má chuť na sex kdykoli. A když fleshlight umístíte tak, aby byl v dané pozici napevno, užijete si masturbaci bez použití rukou, tedy podobně stejně jako sex.

​3. K mání je mnoho typů

Umělé vagíny se vyrábí v mnoha variantách. Kromě základního typu fleshlightu existují i anální, orální a v poslední době stále populárnější reálné vagíny, které svým vzhledem dokonale kopírují vagínu slavné pornohvězdy.

Každý jednotlivý typ fleshligtu vám umožní jinou stimulaci, takže se vyplatí koupit si jich několik a používat je různě podle nálady. Začněte tím, že vyzkoušíte jeden, a když se vám stimulace zalíbí, sbírku postupně rozšíříte.

​4. Pro ostatní neviditelná

Největší předností umělé vagíny typu fleshlight je její vzhled. Pokud ji neotevřete, abyste zkontrolovali vnitřek, vypadá jako svítilna, kterou může vidět každý, aniž by pojal jakékoliv podezření. Umělou vagínu tak můžete používat, i když sdílíte domácnost s někým, s kým se o své sexuální prožitky nehodláte dělit. Když ji dotyčná osoba náhodou objeví, pravděpodobně jí nedojde, jaký je její skutečný účel.

Publikováno: 01. 11. 2022

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová