Proč používat ekologické LDPE obálky pro objednávky z vašeho e-shopu

Ekologické LDPE obálky jsou oblíbenou volbou pro mnoho současných e-shopů, a to nikoli bezdůvodně. Tyto plastové obálky pro e-shopy jsou extrémně levné, lehké a zabírají minimální množství místa. Jsou proto ideální pro balení předmětů, jako je oblečení, tiskoviny či knihy, které dokáží ochránit před proniknutím vlhkosti, prachem i nežádoucími pohledy.

Plastové obálky mají mnoho výhod

Plastová obálka dokáže vaše zboží ochránit před nenechavci. Jakmile ji totiž uzavřete pomocí samolepicího proužku, nedá se již otevřít bez viditelného poškození. Dá se tak velmi snadno zjistit, že se do zásilky někdo dobýval. Dokonalou výhodou, která dokáže zvednout prestiž vašeho e-shopu, je ovšem možnost celobarevného a oboustranného potisku vaší obálky. Jelikož je příchod obálky se zbožím skvělou příležitostí, jak udělat dobrý první dojem na zákazníka, je použití krásně barevné obálky s firemním potiskem logickou možností, jak jej ubezpečit, že objednat zboží u vás bylo správné rozhodnutí. Jak na poště, tak i u kurýrní služby vaše zásilky nikdo nepřehlédne, což pomůže zvýšit povědomí lidí o vašem e-shopu.

Ekologické LDPE obálky pomáhají chránit přírodu

Plastové obálky pro e-shopy jsou velice lehké a tenké, ale zároveň i pevné. Umožní vám zasílat vašim zákazníkům zboží v nezaměnitelném obalu, který propaguje vaši značku, ale navíc chrání i přírodu. Ekologické LDPE obálky jsou totiž vyrobeny z recyklovaného polyetylenu, který díky tomu neskončí na skládce, ale může být opakovaně použit. Ekologické chování a zodpovědnost k přírodě je pro mnoho zákazníků hlavním důvodem, proč se rozhodnou nakupovat právě u vás. Dejte jim používáním ekologických LDPE obálek z recyklovaného plastu najevo, že ochrana přírody pro vás není prázdný pojem.

Publikováno: 03. 05. 2021

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová