Škola se blíží. Co zařizují tatínci? Přece dětský nábytek!

První září už je za dveřmi, což pro rodiče školou povinných dětí znamená spoustu příprav. Zejména pokud máte doma dítě z prvního stupně ZŠ, je třeba s ním projít, jaké věci do školy potřebuje, obětovat den nebo dva a všechno sehnat. Obvykle tato povinnost padá na maminky, ovšem někdy nezůstávají bez práce ani tatínkové. Tatínkové se moc nevyznají v pastelkách, sešitech ani sportovním oblečení na tělocvik. Na druhou stranu mají lepší povědomí o vybavení dětského pokoje pro malého školáka. Čeká i vás úprava pokojíčku, aby v něm dítko mohlo lépe psát domácí úkoly a plnit školní povinnosti? Aktuálně je dobrý čas nakoupit dětský nábytek, v některých obchodech na něj totiž dávají slevu.

Škola volá, což znamená levnější dětský nábytek

Dnešní prodejci využijí každou příležitost, díky které mohou lákat klienty na slevové akce a bonusy. Nástup do školy takovou příležitostí určitě je a řada prodejců nábytku se jí chytila. Jedním z nich je i internetový obchod Atan.cz Dětský nábytek tam nyní seženete se zajímavými slevami. Pro dítě školou povinné vás budou zajímat nejvíce kategorie dětské stoly a dětské židle. Vhod přijde i nějaká skříňka či komoda, kam si dítě bude moct rovnat sešity, učebnice a jiné školní potřeby. Pokud už ale budete přizpůsobovat pokoj školákovi, vezměte to z gruntu.

Školák si zaslouží více než jen stůl a židli

Překvapte své dítě a dejte mu do pokoje ještě něco navíc! Máme pro vás pár zajímavých tipů:
  1. Magnetická či klasická tabule, na niž si dítě může psát poznámky.
  2. Dětské křesílko, do nějž se usadí s knížkou i učebnicí.
  3. Dětská pohovka, na níž budou moct přespávat kamarádi.
Tohle všechno nyní koupíte za výhodnější ceny. Ve slevách jsou i hračky, dětské dekorace a další dětské potřeby. Vlastně doma ani nemusíte mít školáka, slevy se dají využít pro děti jakéhokoliv věku, prodejce nebude zkoumat, zda děti chodí do školy, nebo jestli vůbec nějaké děti máte…

Publikováno: 19. 08. 2020

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová