5 skvělých tipů, jak si na podzim užít víkend s přáteli

Léto je nenávratně pryč. Skončila s ním také sezona výletů, venkovního posezení a zahradních grilovaček. Jak se teď bavit o víkendu s přáteli nebo s rodinou? Máme pro vás 5 skvělých tipů na aktivity, které si všichni užijete.

1. Bowling

Bowlingový boom už je sice dávno pryč, přesto je však strefování se do kuželek stále oblíbenou aktivitou. Sejděte se se známými u dráhy a zjistěte, kdo z vás hraje nejlépe. Jestli najdete více nadšenců, můžete sestavit týmy a uspořádat turnaj o ceny.

2. Úniková hra

Naopak velmi moderní záležitostí je úniková hra. Prověří vaši odvahu, důmyslnost, logické myšlení, a především schopnost pracovat v týmu. Ještě jste o nich neslyšeli? Ve stručnosti to probíhá zhruba takto: Po základních instrukcích a uvedení do příběhu vás obsluha únikovky zamkne v malé místnosti, kde máte za úkol vyřešit úkoly a záhady, najít klíč a dostat se ven. Úniková hra Praha je nejrozšířenější, ale díky vysoké oblíbenosti se únikovky rychle šíří po celé republice. Hry jsou různě laděny do rozličných prostředí, některé jsou vhodné i pro děti, jiné jsou hororové. Mezi několika variantami si najde každý tu, která ho zaujme. Přehled atraktivních únikových her najdete na www.unikovehryvpraze.cz, kde můžete rovnou provést rezervaci. Zda vaše volba padne na "Upíří hrobku" s autentickou atmosférou karlínského sklepení a množstvím tematických šifer, lechtivě laděné "Doupě neřesti" (vhodné i pro páry), nebo mafiánsky laděnou únikovku "Maphia", v rámci které se vydáte po stopách nezvěstného mafiánského pobočníka, je na vašem uvážení. Vzhledem k tomu, že jedna hra trvá 60 minut, můžete postupně vyzkoušet všechny. Propracované Escape game Praha vás okamžitě vtáhnou do děje a dají zapomenout na okolí svět. Zajděte si na ně s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce - pro teambuilding jsou jako stvořené!

3. Aquacentrum

Nemusíte být plavečtí nadšenci, abyste si zadováděli v aquacentru. Atrakce, relaxační bazény a sauny si užijí jak rodiny s dětmi, tak partička studentů či naopak skupina seniorů. Některá aquacentra jsou tak velká, že se v nich zabavíte na celý den.

4. Koncert

Večer vyrazte do klubu na koncert, ve větších městech se konají hudební akce každý víkend. Že účinkující kapely neznáte? Nevadí. Rozšíříte si obzory.

5. Jumpcentrum

Jumpcentra začal vznikat teprve nedávno. I když se možná na první pohled zdá, že je to zábava určená dětem, není to úplně pravda. Stačí se odvázat, odhodit vážný plášť a zařádit si. Domů budete odcházet s úsměvem na rtech.

Publikováno: 11. 10. 2019

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová