Jaký náramek zvolit na akci?

Při přípravě akce, ať už se jedná o festival, koncert, sportovní událost, nebo jiné shromáždění, je důležité si uvědomit, že primární funkcí náramků je identifikace, která zajišťuje bezpečný vstup. Nicméně výběr správného typu náramku závisí na několika faktorech včetně místa konání, počasí, rozpočtu a počtu účastníků. Níže vám představíme různé typy náramků, abyste mohli udělat správné rozhodnutí s ohledem na charakter vaší akce.

Náramek Tyvek

Tyvek náramky jsou vynikající volbou pro ty, kteří hledají ekonomické a krátkodobé řešení. Jejich základním materiálem je voděodolný papír, který vydrží na zápěstí v dobrém stavu po dobu 2-3 dnů, pokud byl správně nasazen. Tyvek náramky jsou cenově dostupné a nabízejí jednobarevné varianty, ale je možné na ně tisknout libovolný vzor nebo text. Lepicí povrch náramku zajišťuje, že není přenosný poté, co byl umístěn na zápěstí. Můžete na ně psát permanentními fixy, a dokonce je vyrobit s třpytivým, UV nebo fluorescenčním potiskem, který svítí ve tmě.

Vinylový náramek

Vinylové náramky jsou jedny z nejodolnějších na trhu a jsou vhodné pro události, které trvají déle, jako jsou festivaly. Po nasazení na zápěstí je lze potisknout, a navíc nejsou přenosné, takže zajišťují bezpečnost a identifikaci při vstupu . Tyto náramky jsou tedy skvělou volbou pro dlouhodobé události.

Textilní náramky

Textilní neboli látkové náramky jsou nezbytným doplňkem pro vícedenní nebo delší festivaly. Díky digitálnímu tisku můžete tyto náramky nechat potisknout plnobarevně s libovolnou grafikou. Velikost náramku je plně přizpůsobitelná velikosti zápěstí pomocí různých typů uzávěrů, které zajišťují bezpečnost a zabrání přenosu na jinou osobu. Textilní náramky nabízejí výrazně lepší vizuální výsledky než hrubé druhy, a mohou být vyrobeny rychle a lokálně.

Silikonový náramek

Silikonové náramky jsou trendy a vhodné pro reklamní účely. Můžete je upravit v mnoha různých stylech, včetně rytí, ražby nebo barevných plnění. Jsou oblíbené pro svou trvanlivost a estetiku, ale nejsou vhodné pro identifikaci nebo vstup, protože jsou přenosné.

Při výběru náramku pro vaši událost je tedy důležité brát v úvahu specifické potřeby a charakteristiku akce. Každý typ náramku má své výhody a omezení, a měl by být vybrán s ohledem na bezpečnost a dlouhodobé potřeby účastníků. Nezapomeňte také zvážit možnosti tisku a přizpůsobení, které mohou přispět k úspěchu vaší události.

Publikováno: 23. 10. 2023 / Aktualizováno: 25. 10. 2023

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Jindřich Vlček