Bojler šetří energie i peníze

Hospodárnost, ekonomika, finance. Tři slova, která se skloňují v každé domácnosti. Ve spojitosti s teplou vodou pak dvojnásob. Ekonomický ohřev vody je často diskutovaným tématem a každá rodina přemýšlí, jak docílit toho, aby na výdajích za teplou vodu ušetřila. Velmi dobrým pomocníkem v řešení této otázky je bojler. Instalace bojleru není nikterak složitá a předchází ji výběr vhodného zařízení. Ideální provoz zajistí bojler, jehož provozní náklady budou co nejnižší a výkon co nejvyšší.

Teplá voda nonstop

Kombinovaný bojler dokáže vodu ohřát sám pomocí elektrické energie, anebo slouží jako zásobník pro teplou vodu, jež byla ohřátá jiným způsobem (plynem nebo solarem). Montáž bojleru je tak jednoznačně efektivním způsobem, jak si zajistit teplou vodu po celý den a za každé situace, aby vás žádný výpadek energií nezaskočil. Dodávku a montáž zajistí erudovaný profesionál, který má v oboru velké zkušenosti. Výměna bojleru je realizována během celého týdne s garancí, že už do 24 hodin do objednání vám poteče teplá voda.

Česká Dražice

Mezi kvalitní a oblíbené spotřebiče patří česká značka Dražice, která nabízí řešení pro objemy od 80 po 200 litrů. Elektrické ohřívače Dražice jsou k dispozici v závěsné svislé, ale i vodorovné poloze. Vybírejte podle tvaru, aby se vám spotřebič pohodlně vlezl na místo určení, ale i podle objemu. Pro rodinu se dvěma dětmi se doporučuje objem zásobníku o velikosti minimálně 120 litrů.

Publikováno: 22. 07. 2020

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová