Reklamní předměty jsou skvělý marketingový tah!

Hledáte účinný propagační předmět, který bude zviditelňovat logo firmy a zároveň se postará o spokojenost vašich zákazníků. V tom případě jste tady správně. V tomto článku jsme pro vás sepsali seznam několika užitečných a praktických reklamních předmětů, které zaručeně ocení, jak vaši zaměstnanci, tak i klienti.

Spokojenost zákazníka je na prvním místě

Chcete, aby se vaši zákazníci s chutí vraceli k produktům, které firma nabízí? Základem, jak si udržet spokojenost svých klientů i z dlouhodobého hlediska jsou různé reklamní dárky. Většinou byste měli věnovat praktický a užitečný dárek, jako jsou kancelářské či kuchyňské potřeby.

Věrnostní karty a slevové poukazy

Nechte pro své dlouhodobé zákazníky vyrobit věrnostní karty, které jim poskytnou celou řadu výhod. Může se jednat o slevy na určité produkty, nebo třeba dárek za nákup. Věřte, že na slevy zákazníci moc dobře slyší, a proto právě věrnostní karty mohou být pro vás to pravé ořechové. Zároveň slevový poukaz jako odměna za nákup nepřijde nazbyt. Zákazník se totiž mile rád vrátí svůj slevový poukaz uplatit.

Účinnost a praktičnost funguje

Pokud hledáte reklamní předměty, jako stvořené k propagaci, vytvořte trika s logem firmy a obdarujte s nimi nejen zákazníky, ale také zaměstnance. V případě, že chcete raději diskrétnější a nenucenou formu propagace, můžete zvolit elektroniku s firemním potiskem, jako například power banka nebo flash disk. Veterinář či lékař zase ocení chirurgickou čepici - https://www.bluearrow.cz/textilni-reklama/chirurgicke-cepice/.

Reklamní sladkosti

Měli byste se vždy snažit, aby reklamní předmět klient používal i po dlouhou dobu. Pokud zvolíte takové reklamní sladkosti, zaručeně se postaráte o to, že dárek s vaším logem bude ležet v kanceláři na stole a nikdo ho jen tak nepřehlédne. Přece jenom, kdo si rád nedá malou sladkost, která je zdarma. Ohromné množství reklamních předmětů najdete na bluearrow.cz.

Publikováno: 19. 02. 2022

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová