Chcete se naučit cizí jazyk? Co vám v tom brání?

Slušné základy až deseti světových jazyků si osvojíte například na jazykové škole Britannika, jedné z nejlepších jazykových škol v Praze. Zbytek, tedy jak se svými znalostmi naložíte, bude jen na vás. Na jazykové škole Britannika, jež své první žáky přivítala už před deseti lety, si osvojíte základy až deseti světových jazyků. Neomezujte se proto jen na angličtinu, byť se jedná o světový jazyk číslo jedna. Jsou tu přeci i další krásné jazyky, jako jsou italština, španělština či francouzština. Když na to přijde, studovat můžete i všechny najednou.

Zajímavý výukový program a kvalitní lektoři

Co odlišuje jazykovou školu Britannika (na internetu hledejte pod odkazy jazyková škola Praha nebo jazyková škola Praha 2) od konkurence? V první řadě to jsou kvalitní lektoři, příznivé ceny a atraktivní nabídky pro stálé zákazníky. Ti nejvěrnější na kurzy docházejí od samotného vzniku školy! Za zmínku ovšem stojí i systém zapůjčení učebnic.

Kreativní výuka

Nejvíce si ale v Britannice staví na jednotném metodickém postupu zaměřeném na kombinování různorodých a kreativních procvičování ústních a písemných dovedností každého studenta. Součástí výuky pak samozřejmě jsou i moderní učebnice stejně jako audio a video prostředky.

Komplexní přístup k výuce

Další předností jazykové školy Britannika je její komplexní přístup k výuce. Na kurzech se nenaučíte „jen“ rozumět, mluvit, číst a psát, ale dozvíte se i spoustu informací o zemích, v nichž se daným jazykem hovoří.

Studijní pobyty v zahraničí

Britannika nabízí individuální, firemní i skupinové kurzy všeobecného zaměření stejně jako kurzy konverzační, intenzívní, víkendové, obchodní či úzce specializované. Každý, kdo se kdy učil nějaký světový jazyk, vám však potvrdí, že stejně důležité jako učení se slovíček, frází a gramatiky je uplatňování naučených znalostí v praxi. Z toho důvodu Britannika pořádá i studijní pobyty v zahraničí, ať již na Maltě, v Itálii či ve Španělsku. Věřte, že v těchto slunných zemích vám učení půjde jedna báseň. Ještě váháte?

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Denisa Štumplová