Co dělat, když potřebujete jednou za čas dodávku? Zapůjčení je jednoduché jako facka

Dodávkové vozidlo je nejlepší přítel muže, který potřebuje přepravit větší než malé množství stavebního materiálu. Přijde vhod vždy, když nepřichází v úvahu využití omezené kapacity kombíku – velmi často například při stěhování. A co se týče varianty opatřené sedadly, minibus převeze devět osob, a řidič si přesto vystačí s řidičským průkazem kategorie B. Jenomže co byste měli dělat, pokud dodávku potřebujete co nejdříve, ale nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám ji mohl zapůjčit? Obraťte se na van2go!

Kdo je van2go a proč je zapůjčení dodávky tak jednoduché?

Van2to je pronájem dodávek Praha - služba provozovaná společností Drive Master s.r.o. Umožňuje snadnou a rychlou rezervaci dodávkových vozidel online. V nabídce najdete moderní a spolehlivé dodávky značky Opel, jmenovitě modely Vivaro Van a Combi 81, Movano L2H2, L3H2 a valník. Vybranou dodávku si lze rezervovat prostřednictvím online formuláře (stačí vyplnit příslušné údaje, odeslat formulář a vybrat si mezi platbou převodem a kartou), ale také telefonicky nebo e-mailem. V případě online rezervace vám systém na základě uvedených parametrů zobrazí konečnou cenu. Rozhodující jsou doba pronájmu a rozsah dodatečných služeb. Zájemci si mohou připlatit za přistavení a vyzvednutí vozu na libovolném místě v Praze, za vyčištění po předání, použití tažného zařízení a konečně i za snížení spoluúčasti až na 0 %.

Na jak dlouho si můžete dodávku zapůjčit?

Minimální doba zápůjčky je pouhá hodina. Nejdéle si lze dodávkové vozidlo zarezervovat na dobu 30 dní – tuto dobu je možné po domluvě prodloužit. S denním nájezdem 250 km si hlavu lámat nemusíte, za překročení si připlatíte dle předem stanovených podmínek. Potřebujete o zapůjčení dodávky vědět ještě něco? Další informace uvádí půjčovna dodávek v Praze van2go na svých webových stránkách.

Publikováno: 21. 09. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová