Dárková balení piva – věnujte degustační pivní balíčky

Kultura piva se u nás zvedla. Jsme národ pivařů, kteří však již nepije pivo jenom na litry jako závod. Pivo si vychutnáváme, zkoušíme nová piva, prostě jej degustujeme stejně jako víno. Pivař už není hanlivé označení někoho, kdo do sebe denně nalije 10 dvanáctek. I pokud jde o pivo, jsme stále větší znalci. Známe nejen velké producenty piva a jejich základní nabídku, ale též různé speciály, nenecháme si ujít limitované edice, taktéž poznáme lokální a jiné malé české pivovary. Pivní festivaly nejsou místem, kam jdeme za alkoholem. Pivo chceme degustovat a vychutnávat si jej. Tato změna našeho přístupu k pití piva stvořila i nový dárek – pivo. Přesněji dárková balení piva v podobě degustačních balíčků.

Pivo jako dárek už není faux pas

Věnovat někomu lahev vína či tvrdého alkoholu bylo vždy považováno za vhodné. Tedy pokud jste tímto dárkem neobdarovali zapřisáhlého abstinenta. Ale pivo? Umíte si představit, že byste někomu dali jako dárek bečku nebo sud piva? Dnes je však pivo plnohodnotným dárkem, a to právě v podobě pivních ochutnávkových balíčků. Na tyto pivní balíčky se specializuje Domaci-pivoteka.cz.

Specializovaný e-shop Domaci-pivoteka.cz nabízí různé degustační sety piv

Obvykle jde o 15 a více piv, v některých balících najdete též pochutiny vhodné k pivu. Ochutnat lze speciální piva i ležáky. Podobným dárkem potěšíte každého, kdo má rád dobré pivo. Dokonce nejen muže, ale i ženy. Podobné ochutnávkové sady piva však mohou být dobrý „sortimentem“ pro domácí pivní party. Zapomeňte na bečku s pivem a pořiďte několik pivních degustačních sad. Hodí se na letní party, na grilování, pro večerní posezení na zahradě, i pro firemní oslavy. Je to prostě oslava oblíbeného moku, piva, tak jak má být – v plné parádě. K mnoha pivům byste se normálně ani nedostali. Jsou skutečně jen lokální záležitostí bez celorepublikové distribuce.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová