Hosteska není žádná laciná holka

Text a melodie známé písně „Náruživá“ z pera Ondřeje Hejmy je podmanivá natolik, že se zaryje do mozkových závitů a člověka nutí broukat si ji stále dokola. Opěvuje exkluzivní krásky, které mají kouzlo i šarm a dovedou si své okolí vysloveně podmanit. Takovým typem jsou například hostesky a modelky. Chlapi jsou z nich doslova paf. Zkušená hosteska umí zaujmout svým zjevem, má vybrané chování a bezvadně zastane svou prezentační funkci. Krom toho má za úkol propagovat značku, která si ji najala. Říká se, že krásné ženy to mají v životě lehčí. V případě hostesky agentura to platí dvojnásob.

Vysoká úroveň hostesek

Profesionální hostesky lze vidět na konferencích, veletrzích, prezentacích firem, obchodních jednáních, ale i na oslavách a večírcích. Svou roli profesionální společnice s přidanou administrativní nebo konferenční hodnotou zastane zkušená profesionálka důstojně a na vysoké úrovni. Za své perfektní služby podle zadání se nechá smluvně zaplatit. Obvyklá taxa za hodinu odráží náplň práce, nároky na znalost cizích jazyků nebo místo konání. Není žádným tajemstvím, že schopná hosteska si vydělá stejně jako jaderný fyzik nebo očních chirurg.

Krásky s vysokým IQ

Profesionalita se cení a klient si za ni rád zaplatí. Ví, že nebude zklamán a může si ženy vybrat podle jejich zjevu i dovedností. Agenturní e-book jich čítá desítky. V případě, že je akce laděna do oblasti estetiky a krásy, může pomoci modelingová agentura. Dívky v ní registrované mají rysy i konfekci srovnatelnou s kráskami světových mol. Většinou se jedná o studentky, které mají široký rozhled a vysokou inteligenci.

Publikováno: 21. 05. 2020

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová