Hledáte specialistu na koncové měrky?

Firma Michovský – TOOLS se specializuje na dílenská měřidla pro strojírenské a průmyslové využití. Nakupujte kalibrovaná měřidla u profesionálů. Ušetří vám to čas i finance. Michovský – TOOLS, to je široká nabídka měřidel pro profesionální použití v průmyslu i ve strojírenské výrobě. Jde o mikrometrická měřidla, třídotykové dutinoměry, výškoměry, posuvná měřítka a kalibry. Mají širokou paletu měřících rozsahů a přesná měřidla disponují prodlouženou životností.

Samostatné koncové měrky

Koncové měrky, nazývané též základní měrky či Johanssonovy měrky, jsou hranoly nebo destičky s přesností až 0,001 mm. Vyrábí se z přesné ocele, eventuálně z keramiky, a využívají se jako hmotný etalon délky. Michovský – TOOLS nabízí koncové měrky z obou zmíněných materiálů. Konkrétně si lze vybrat měrky ocelové, z tvrdokovu a keramické. Pro časté použití se doporučují keramické koncové měrky, jejichž odolnost je až 10× větší než ocelových. Jde o odolnost proti otěru. Základní měrky se dodávají samostatně až do rozměru 1000 mm. Michovský – TOOLS je nabízí v třídách přesnosti 0 a 1 podle DIN3650.

Sady koncových měrek

Koncové měrky se nenabízí pouze samostatně. Lze je koupit i jako sady koncových měrek. Michovský – TOOLS dodává sady koncových měrek po 31, 47, 87, 103 a 122 kusech. K dispozici je též sada dlouhých koncových měrek. První sada obsahuje dlouhé koncové měrky o délkách 125 mm, 150 mm, 175 mm a 200 mm. Druhá o délkách 250 mm, 300 mm, 400 mm a 500 mm.

O firmě Michovský – TOOLS

Společnost Michovský – TOOLS má 20 let zkušeností s dodávkami nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovu. Dodávat lze měřidla i s atestem specializované laboratoře. Firma dbá na výběr výrobků s dlouhou životností a celkově s vysokou kvalitou. Díky velkým skladovým zásobám na měřidla, měrky ani kalibry nečekáte. Firma je expeduje do 24 hodin od objednání.

Publikováno: 29. 03. 2021

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová