Virtuální sídlo firmy v Praze aneb lukrativní adresa se počítá

Podnikáte v IT nebo jiném oboru, kde nepotřebujete velkou provozovnu, a není tedy důvod platit nájem v sídle firmy? Možná by se vám hodilo mít virtuální sídlo, které je hitem moderní doby. Na klienty zapůsobí, pokud uvedete adresu v Praze, a to samozřejmě není vše. Díky virtuální kanceláři si můžete nechat posílat poštu nebo si také zajistit obchodní schůzky v odpovídajícím zázemí. Nízké náklady, a přesto vynikající reputace, kterou nemají firmy se sídlem, jež si musí klienti pracně hledat v mapách…

Pronájem za skutečně symbolickou cenu

Není důvod, abyste za sídlo firmy platili velké peníze, zvláště pokud v oboru začínáte a nechcete investovat nesmyslné částky jen do pronájmu prostor. Máte raději home office, tedy pracujete z domova? Potom je jistě namístě přemýšlet o podobné nabídce. Virtuální sídlo totiž není jen adresa samotná, ale i doplňkové služby, které každý OSVČ jistě někdy rád využije. Potřebujete zasedací místnost, přibližně jednou nebo dvakrát do měsíce, vždy na odpoledne? Stačí se domluvit, například na https://www.firmy-sidla.cz/ je vám vše plně k dispozici. Nechejte si vést účetnictví, zpracovávat webovou prezentaci, nachystat občerstvení pro vaše vzácné hosty. Sídlo firmy od A do Z, zajištěné právní služby, tisk materiálů, které poslouží později pro vaše reklamní akce. K tomu, abyste podnikali, přeci nepotřebujete nutně kancelář – ale mít virtuální sídlo je hodně praktické. Legislativa není proti, takže pokud jde o virtuální sídlo, můžete jej mít zcela v souladu s pravidly nastavenými zákonodárci pro OSVČ a nekličkovat mezi paragrafy. Tento postup je zcela legální!

Důvěryhodné řešení nejen pro malé firmy

Do Prahy se dostane každý snadno, vedou sem všechny cesty podobně jako do Říma. A firma, která má sídlo právě v české metropoli, nabývá mnohem více na důvěryhodnosti, byť dobrá pověst je jistě také žádoucí. Kdo by nechtěl mít obchodního partnera, jenž sídlí v Praze? Navíc, zařízení virtuálního sídla neznamená žádnou velkou administrativní zátěž – vše potřebné vyřídíte ještě dnes. Podrobnější informace najdete na https://www.firmy-sidla.cz/.

Publikováno: 28. 11. 2020

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová