Jak na prodej a nákup nemovitosti rychle a bez problémů? S realitní portálem Cincink to zvládne každý

Chystáte se koupit nebo prodat nemovitost, ale vlastně vůbec netušíte, jak na to? Seznamte se s novým realitním portálem Cincink, který ve svém oboru zvedá laťku hodně vysoko. Za jeho vznikem stojí Komerční banka a IdeaSence a nabízí veškeré služby související s obchodováním s realitami. Pomůže vám zefektivnit prodej vašeho majetku tak, aby proces proběhl co nejrychleji a dostali jste za ni co nejvíce peněz. V případě koupě se rovněž vyhnete typickým nešvarům.

V čem je Cincink jedinečný?

Existuje mnoho internetových portálů, které se zabývají nemovitostmi - žádný ovšem dosud nenabízel tak komplexní služby jako právě Cincink. Ty se vždy týkaly jen určité oblasti, např. inzerce, hypoték nebo právních služeb. Zbrusu nový projekt, který byl poprvé představen 1. října letošního roku, přišel s revolucí. Poskytuje všechny služby, na které si vzpomenete. Registrace je zdarma. Za vybrané úkony, jako je například vložení inzerce, získáváte kredity, které pak můžete proměnit v nabízené služby. Orientace na portálu je snadná, zvládne ji každý, kdo alespoň trochu umí zacházet s počítačem a vyzná se na internetu. Název Cincink nápadně připomíná cinkání sklenic během oslavy po úspěšném prodeji nemovitosti. Věřte, že když se na portálu registrujete, si brzy zacinkáte i svými sklenicemi.

Služby, které šetří starosti

Základem pro každý úspěšný prodej, což platí nejen v oblasti nemovitostí, je poutavý inzerát. Nekvalitními fotkami a suchým popisem byste sotva někoho zaujali. Když využijete službu profesionálního nafocení bytu, váš inzerát získá na atraktivitě. Zkušený fotograf váš domov nafotí v lichotivých úhlech a fotografie dodá ve vysoké kvalitě. K ještě úspěšnějšímu inzerátu vám pomůže textace prodejního inzerátu. I slova jsou důležitá a zkušení realitní makléři vám pomohou napsat texty, jež prodávají. V kombinaci s profesionálními fotografiemi tak vznikne inzerát, na který se potenciální zájemci nechají snadno nalákat. I tak málo stačí k tomu, aby se u vás střídali na prohlídce jedni za druhými. Prodej se tak značně urychlí. Fotograf nafotí váš domov. Jak to ale bude v bytě vypadat, až se nastěhují jeho noví obyvatelé? Vybaví si ho novým nábytkem a doplní ho vlastními dekoracemi. Umožněte svým zájemcům si lépe představit, jak váš byt či dům vypadá s jiným vybavením. Jak? Se službou vizualizace interiéru to bude hračka. Šikovný designer vytvoří takovou vizualizaci, na které bude váš byt vypadat naprosto neodolatelně. Vybaví ho moderním, stylovým nábytkem. Zájemci se jen pohrnou. Pro ty, kteří nemovitosti naopak kupují, je připravená hypoteční kalkulačka online - prozradí vám, kolik a jak dlouho budete splácet. A refinancování hypotéky pro případ, že je váš stávající úvěr nevýhodná. Za zmínku stojí i technická inspekce nemovitosti, to abyste si byli jistí, že se stěhujete do bytu bez skrytých vad. A samozřejmě úschova peněz nebo daňové poradenství... Máme pokračovat? Porozhlédněte se na portálu Cincink sami a udělejte si vlastní názor.

Publikováno: 15. 10. 2019

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová