Drink Mana – co je to a jaké má účinky na zdraví?

Není to kouzelná Mana, jak si někteří hráči videoher mohou myslet, ale prášek, který se používá na přípravu pití nebo již hotový drink. Zjednodušeně se jedná o jídlo s všemi důležitými prvky - trvanlivé a navíc vyvážené. Tento produkt, jak s oblibou hlásá výrobce, má plnohodnotně nahradit běžné jídlo. Zajisté se vám už někdy stalo, že z různých okolností nestíháte připravit kvalitní pokrm, a právě v tomto případě by mohl být tento drink dost užitečný. Mana má organismu poskytnout všechny potřebné živiny, a to ve formě prášku nebo pití. Nevěříte? V následujících řádcích vám o produktu prozradíme to nejdůležitější.

Jak drink Mana vznikl?

Myšlenku o vytvoření Many poprvé dostal Jakub Krejčík, jakmile jeho prarodiče zemřeli na rakovinu. Jejich smrt ho přiměla na myšlenku, co bude s jeho dalšími příbuznými, když nezmění stravování. A to byl jen krůček od vzniku nápoje Mana. Tip: Spoustu užitečných informací nabízí tato Mana recenze.

Složení Many

Jak už jsme výše zmínili, drink Mana je náhrada běžného jídla, a jako taková poskytuje dostatečné množství živin, vitamínů, minerálů a dalších složek nezbytných pro lidský organismus. Pokud vám v hlavě probleskla myšlenka, jakou má tato superpotravina energetickou hodnotu, vězte, že v jedné porci, konkrétně 86g prášku a 300ml vody, nalezneme až 400 kcal. Produkt obsahuje živiny, jako jsou bílkoviny, tuky, sacharidy nebo třeba vlákninu, což jsou pro tělo velmi významné prvky.

Jak nápoj Mana chutná?

Příchuť Origin, je jednoduše bez jakékoliv příchuti, aby si právě konzument mohl produkt dochutit, tím co preferuje. Manu můžete osladit například jahodami, banány nebo třeba pomeranči.

Publikováno: 13. 11. 2021

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová