Jízdní kolo je odrazem svého majitele. Jak si jej upravit dle libosti?

V posledních desetiletích se cyklistika pomalu a jistě stala jedním z nejrozšířenějších sportů i životních stylů na celém světě. Tento fakt je způsobený nejen samotným pocitem z jízdy, ať už preferujete kterékoliv prostředí, nýbrž i nekonečnými možnostmi a rychlým vývojem přidružených technologií. Dá se bezpečně říci, že každý bicykl je originál, jenž imituje svého majitele.

Co chcete změnit?

V záplavě nepočitatelné spousty nejrůznějších dílů, materiálů, designů i provedení se není vůbec čemu divit, že se stal tuning na kolo naprosto běžnou záležitostí. Opravdu se nebavíme jen o mladých jedincích vyhledávajících akci, ale pořádnou dávku úprav dopřávají svým miláčkům i podstatně starší ročníky. Při správném přístupu se totiž dočkáte nejen originálního a elegantního vzhledu, leč můžete podstatně snížit váhu, zvýšit rychlost, obratnost i pevnost svého bicyklu. Někteří šikovnější jedinci vše zvládnou svépomocí, zatímco ti méně zruční se obrací na profesionály z oboru. Obzvlášť oblíbenou cestou jsou specifické projekty pod názvem Industry Nine.

O co se jedná?

Bavíme se o speciálně navržených kolech přesně na míru zákazníkovi. Není problém se silničním, Gravel, Enduro, Fatbike či třeba XC provedením, tudíž si na to své přijdou i ti nejnáročnější klienti. Ve spolupráci s ověřenými experty si na základě vašich požadavků necháte vytvořit neopakovatelné umělecké dílo se špičkovými vlastnostmi, čehož si cení především závodníci z nejrůznějších disciplín. Chcete-li dosáhnout takového výsledku, budete muset podrobně zvolit veškeré jednotlivé součásti až do těch nejmenších maličkostí. Nemusíte se však obávat, jelikož vyškolení profesionálové vám vždy jasně poradí, jaká varianta je pro vás nejvhodnější a přinese vám největší užitek.

Publikováno: 10. 11. 2022

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová