Vaše garáž si zaslouží pořádná garážová vrata

Používáte na otevírání svých starých garážových vrat místo dálkového ovládání manželku? Pořiďte si konečně nová garážová vrata. U rodinného domu neřešíme pouze klasické vchodové dveře, ale i praktický a reprezentativní vstup pro našeho plechového člena domácnosti – pro náš automobil. Jestliže je garáž součástí domu, potřebujeme dost často zateplená vrata. Vždy by měla být praktická co do způsobu otevírání, co nejméně zasahovat do prostoru garáže a rovněž být nenáročná na údržbu a s dlouhou životností. Řešení pro garážová vrata existuje poměrně hodně. Která si zvolit? Poraďte se s odborníky z firmy Pavel Bubík – Garážová vrata. Firma se specializuje na montáže garážových vrat v rámci Moravskoslezského kraje. Na webových stránkách firmy Montujeme-vrata.cz se snadno seznámíte s možnostmi, které při výběru řešení garážových vrat máte.

Klasická garážová vrata v novém

Klasickým řešením jsou dvoukřídlá vrata. Ta moderní jsou z oceli nebo z hliníku s různými dřevěnými dekory, případně v laku. Možné je též částečně prosklené řešení. Existuje i varianta s asymetrickým dělením křídel. Ideální je řešit tato vrata s pohonem a dálkovým ovládáním. Podobně jako u dalšího typu vrat, kterým jsou výklopná vrata.

Garážová vrata pro moderní novostavby

U novostaveb se dnes často používají rolovací vrata. Jejich výhodou je, že nezabírají téměř žádné místo po otevření. Rolují se do vnitřní, nebo venkovní kazety a vyrábí se vždy na míru. Zajímavé řešení nabízí posuvná vrata. Vratová konstrukce se neotevírá směrem ke stropu, ale do strany. Někdo raději obětuje prostor na straně garáže než pod stropem. Právě podstropní prostor je totiž ideální pro uskladnění lyží, žebříků, různých dlouhých věcí i střešních autoboxů. Naopak sekční vrata využívají po otevření prostor pod stropem. Patří však k těm nejžádanějším dveřím, které se dnes nabízí. Pavel Bubík – Garážová vrata nabízí sekční vrata kvalitní české výroby s výbornými izolačními vlastnostmi.

Publikováno: 23. 05. 2022

Kategorie: Bydli

Autor: Denisa Štumplová