Kde koupit kvalitní profi dresy na šipky?

Holdujete šipkařskému sportu? Pak také určitě máte svůj tým. A co tým potřebuje, aby všichni na první pohled poznali, kteří hráči patří k sobě? Přece dresy na šipky! Přečtěte si, jaké možnosti nabízí DDsport.cz a nechejte se inspirovat.

Sportovní elegance

I při sportu vám to může slušet! Košile a saka se k šipkách nehodí, parádu ale udělají i šipkařské polokošile. Vypadají skvěle, ale zároveň jsou pohodlné. Víte, kdy se polokošile zrodily? Za jejich vznikem stál téměř před sto lety francouzský tenista René Lacoste. Nevyhovovalo mu oblečení, v jakém se do té doby hrál tenis, a tak přišel s revolucí. Polokošile se rychle rozšířily také do dalších sportů. Oblíbili si je třeba hráči póla. Odtud také pochází název oděvu – v originále zní pólo shirt, neboli košile na pólo.

Originální design a název týmu

Správný sportovní dres se vyznačuje zajímavým vzorem či pestrými barvami, aby se družstvo na první pohled odlišilo od ostatních. DDsport.cz se v dresech vyzná, a tak má v nabídce mnoho různých provedení. Ve výběru vás ovšem nic nesvazuje: pokud si nevyberete, můžete si design vašeho dresu navrhnout sami. Jako vodítko poslouží šikovné šablony, které jsou na stránkách obchodu ke stažení. Díky spolupráci s grafickým studiem tak vznikají jedinečné, originální dresy, které se pak stávají vizitkou týmu. Na dres patří název týmu. Ten by měl být snadno zapamatovatelný a měl by družstvo výstižně charakterizovat. Oblíbené je také umisťování jmen jednotlivých členů. Vymyslete si dres tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Co když se do týmu přidá někdo nový?

Týmy se průběžně obměňují. Jeden člen odejde, druhý člen se připojí. Co s jeho dresem? DDsport.cz myslí i na takové situace, a tak archivuje všechny zakázky. Doobjednat dres je pak velmi snadné – a je možné již od jednoho kusu.

Publikováno: 25. 09. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová