Domů » Oblečte vašemu týmu teplákové bundy, které mají styl
Ohákni se

Oblečte vašemu týmu teplákové bundy, které mají styl

Česko sportuje. Přes všechnu kritiku, že se málo hýbeme, to neplatí pro všechny. Mnozí z nás se sdružujeme do týmů a věnujeme se pohybu a sportu. Ať již profesionálně, poloprofesionálně nebo zcela amatérsky.

Dejte svému týmu styl. Zahrát si vesnický fotbal, sídlištní nohejbal či si dát s kolegy jednou týdně volejbal – to vše baví více, pokud si pořídíte společné dresyNechte si vyrobit dresy na míru. DDsport nabízí dresy pro týmy v nádherném designu, který si však lze nechat připravit i zcela na míru. Nejjednodušším řešením však je sáhnout po předdefinovaných, mimochodem velice povedených vzorech, a doplnit je logem týmu (klidně i logem sponzorů, pokud je váš tým má).

Tým dělají i společné dresy

Týmové oblečení vám poskytne sounáležitost a motivuje k soutěživosti. Jako tým ve společných dresech oslníte. Jde navíc o velice kvalitní sportovní oblečení, které DDsport.cz nabízí na míru potřebám jednotlivých sportů. V nabídce proto najdete týmové oblečení a sportovní dresy pro hasičský sport, hokej, fotbal, atletiku, florbal, házenou, volejbal, basketbal, šipky, americký fotbal, fitness, stolní tenis, rugby, badminton, cyklistiku, plavecký sport, hokejbal, motokros, bowling, esport, bowling i třeba pro inline hokej.

Do dresů lze v rámci týmového oblečení nekombinovat skutečně vše, co potřebujete. Teplákové bundy a tepláky, mikiny, trička a polokošile, funkční oblečení, polokošile, ale též čepice, tubusy nebo gymsaky. Ať si vyberete kterékoliv kousky, vždy jsou vám je v DDsport schopni navzájem sladit a váš tým tak dostane vlastní specifickou identitu.

Nové tepláková bundy

Aktuálně DDsport.cz přichází s novými designy týmového oblečení, jehož součástí jsou i inovované teplákové bundy – pánské, dámské i dětské. Pokud tedy tvoříte rodinné týmy, máte možnost se i v tomto uskupení doladit do posledního detailu. Týmové teplákové bundy vyrábí firma z kvalitních funkčních materiálů. Mají moderní střih, perfektní design a velice komfortně se nosí. Barevně se samozřejmě dají doladit se zbývajícími částmi dresu. S tím umí pomoci i grafický tým DDsport.cz. Tepláková bunda se hodí jako celoroční součást dresu. Je škoda, když týmový dres nakonec pokazí nejednotné teplákovky. Tepláková bunda je neoddělitelnou součástí týmového oblečení.