Oblečte vašemu týmu teplákové bundy, které mají styl

Česko sportuje. Přes všechnu kritiku, že se málo hýbeme, to neplatí pro všechny. Mnozí z nás se sdružujeme do týmů a věnujeme se pohybu a sportu. Ať již profesionálně, poloprofesionálně nebo zcela amatérsky. Dejte svému týmu styl. Zahrát si vesnický fotbal, sídlištní nohejbal či si dát s kolegy jednou týdně volejbal – to vše baví více, pokud si pořídíte společné dresy. Nechte si vyrobit dresy na míru. DDsport nabízí dresy pro týmy v nádherném designu, který si však lze nechat připravit i zcela na míru. Nejjednodušším řešením však je sáhnout po předdefinovaných, mimochodem velice povedených vzorech, a doplnit je logem týmu (klidně i logem sponzorů, pokud je váš tým má).

Tým dělají i společné dresy

Týmové oblečení vám poskytne sounáležitost a motivuje k soutěživosti. Jako tým ve společných dresech oslníte. Jde navíc o velice kvalitní sportovní oblečení, které DDsport.cz nabízí na míru potřebám jednotlivých sportů. V nabídce proto najdete týmové oblečení a sportovní dresy pro hasičský sport, hokej, fotbal, atletiku, florbal, házenou, volejbal, basketbal, šipky, americký fotbal, fitness, stolní tenis, rugby, badminton, cyklistiku, plavecký sport, hokejbal, motokros, bowling, esport, bowling i třeba pro inline hokej. Do dresů lze v rámci týmového oblečení nekombinovat skutečně vše, co potřebujete. Teplákové bundy a tepláky, mikiny, trička a polokošile, funkční oblečení, polokošile, ale též čepice, tubusy nebo gymsaky. Ať si vyberete kterékoliv kousky, vždy jsou vám je v DDsport schopni navzájem sladit a váš tým tak dostane vlastní specifickou identitu.

Nové tepláková bundy

Aktuálně DDsport.cz přichází s novými designy týmového oblečení, jehož součástí jsou i inovované teplákové bundy – pánské, dámské i dětské. Pokud tedy tvoříte rodinné týmy, máte možnost se i v tomto uskupení doladit do posledního detailu. Týmové teplákové bundy vyrábí firma z kvalitních funkčních materiálů. Mají moderní střih, perfektní design a velice komfortně se nosí. Barevně se samozřejmě dají doladit se zbývajícími částmi dresu. S tím umí pomoci i grafický tým DDsport.cz. Tepláková bunda se hodí jako celoroční součást dresu. Je škoda, když týmový dres nakonec pokazí nejednotné teplákovky. Tepláková bunda je neoddělitelnou součástí týmového oblečení.

Publikováno: 22. 03. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová