Netradiční, ale kvalitní pracovní oděvy. Kde je pořídíte a jak je ozvláštnit?

Pracovní oděvy mohou mít mnoho podob. Pro maximální spokojenost zaměstnanců by však měly být především pohodlné a bezpečné. Tím to ale nekončí. Co dalšího musí splňovat pracovní oděvy, kde je můžete zakoupit a čím je odlišit od běžného oblečení? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Kvalitní materiál a střih

Pro pracovní oděvy je důležité sledovat především praktické hledisko a související parametry. To v praxi znamená zaměřit se na kvalitu materiálu. Látka by měla být pevná a z příjemného materiálu. Pro většinu pracovních oděvů to znamená vysoký podíl bavlny. Kromě toho je důležitý také odpovídající střih, který musí dobře padnout. Pracovní tričko s dlouhým rukávem totiž musí být pohodlné, aby nikde neškrtilo nebo netahalo.

Vyberte si vhodné druhy textilu

U pracovních oděvů v zásadě nejde ani tolik o experimentování, jako spíše o praktickou stránku. I přesto se však může pracovní oděv skládat hned z několika různých kousků oblečení. Typicky například triko a k němu mikina pro chladnější počasí. Velkoobchod oblečení má opravdu pestrý sortiment, takže můžete kromě trička objednat například čepice, vesty, polokošile a podobně. Zkrátka téměř všechno, co se vám může pro pracovní oděvy hodit.

Opatřete pracovní oděvy potiskem nebo výšivkou

A co ještě odlišuje propracovaný pracovní oděv od běžného oblečení, které nosíte kdekoliv? Zpravidla se jedná o firemní potisk nebo nášivku s logem firmy, sloganem a podobně. Díky tomu se z běžného trika stává pracovní tričko. Takto potištěný textil navíc může být dobrým nápadem na reklamní materiály pro šíření firemní značky. Při objednávce oblečení si totiž rovnou můžete zadat potisk a výšivku do výroby. Vše tak probíhá rychle, jednoduše a se skvělým výsledkem, který se příjemně nosí a ještě dobře vypadá.

Publikováno: 28. 11. 2022

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová