Nepodceňujte plážový outfit: Vyberte si plavky, ve kterých budete zářit!

Léto je v plném proudu a ani vy jistě neodmítnete žádnou příležitost, kdy můžete strávit odpoledne někde u vody. Bez ohledu na to, zda jde „pouze“ o zahradní bazén, přehradu nebo karibskou pláž, byste neměli podceňovat výběr svých plavek. Jestli již desátým rokem nosíte stále to stejné, zamyslete se nad tím, zda není nejvyšší čas na změnu. Vybírat byste neměli pouze na základě barvy, ale především s ohledem na typ své postavy. Pánské plavky se liší střihem a délkou nohavic. K základním typům patří slipové plavky bez nohavičky, plavky s krátkou nohavičkou a plavky s dlouhou nohavičkou - do půlky stehen až po kolena.

Pánové jsou za jedno

Vkus většiny mužů je stejný. Nejraději nosí kraťasové plavky, které sluší téměř každému. Rozhodnete-li se právě pro tento střih, pravděpodobně nešlápnete vedle. Samozřejmě za předpokladu, že zvolíte vhodné designové provedení.

Stylové kraťasové plavky značky 69SLAM

Jak to vidí dámy?

Ženy mají na pánské plavky poněkud odlišný pohled. Rády se podívají na vypracované tělo v nohavičkových plavkách. Muži s perfektní postavou si mohou dovolit také plavky slipové. Ovšem pozor - tyto střihy jsou skutečně určeny pouze pro pány, kteří na sobě tvrdě pracují.

Šortky ano, nebo ne?

K čemu šortky vodné nejsou, je sportovní plavání. Tuto aktivitu je vhodné provozovat spíše v dobře padnoucích nohavičkových plavkách. Šortky jsou však ideální módní kousek pro dovádění a relaxaci. Evokují volnost a svobodu, a proto je muži miluji. https://www.youtube.com/watch?v=8tWN9ed8FWo

Vyberte si plavky, ze kterých ostatním spadne čelist

Hodil by se vám konkrétní tip na nákup? Beze všeho, máte ho mít. Nejstylovější pánské plavky s kratší i delší nohavičkou najdete v populárním e-shopu Trenyrkarna.cz. Originální potisky, vysoce kvalitní materiály a příznivé ceny vás nenechají na pochybách, že jste se rozhodli správně. A když už budete nakupovat, podívejte se i na sortiment spodního prádla. Nehodily by se vám třeba jedny nové trenýrky Puma?

Publikováno: 01. 08. 2018

Kategorie: Ohákni se

Autor: Denisa Štumplová