Pánové, žena neopovrhne ani sušenou květinou. Vyrobí si z ní krásnou dekoraci

Snad každá žena se jen špatně loučí s velkou kyticí, kterou dostala k významné příležitosti. Pugety darované z lásky jsou cenově náročné, a proto je škoda je hned vyhodit do popelnice. Sušené květiny jsou příjemnou dekorací interiéru a kdykoliv se na ně dáma podívá, vzpomene si na krásné chvíle svého života.

Růže, bylinky i kvítí z louky mají své kouzlo

V podstatě nezáleží na tom, jaké druhy květin budete sušit. Ženy milující procházky rozkvetlou loukou anebo zahradnice si mohou zajistit materiál samy. Praktičtější jsou ovšem produkty z květinářství. Právě tam lze koupit nejen živé voňavé pugety, ale také sušená kvítka, které pak využijete jako dechberoucí bytové dekorace. Inspiraci můžete pochytit na internetových stránkách Florservice - sušená květina. Pánové, darujte své drahé polovičce honosnou kytici a manželka si ji s radostí usuší a vyzdobí s ní byt.

Dekorace ze sušených květin

Většina zástupkyň něžného pohlaví se pilně stará o design domu, proto je na sto procent potěší sušená kvítka a doplňky, jež poslouží jako neokoukané zkrášlení. Všechno v přírodním duchu. Pokud si pořídíte sušené bodláky, makovice, šišky, bylinky, ale také africké, čínské, australské a indické sušiny, vyrobíte si parádní věnec, koš či vázu během pár chvil. Dostatek sušených květin a příslušenství zajistí rychlou a kreativní práci. Svazky květin je možné připevnit klidně na dveře anebo na strop. Suchou vazbu nemusíte mít jen jednoduchou. Když ji osvěžíte sušeným ovocem, zápichy se svíčkami, stuhami a dalšími drobnostmi, určitě vytvoříte originál. Díky sušeným květinám si zachováte ve své domácnosti připomínku léta. Věnec anebo váza s kvítky, makovicemi a trávou dozdobená motýlky a ptáčky je skvělým tipem. Vykašlete se na běžné dekorace a pusťte do svého domu více přirozenosti.

Publikováno: 20. 08. 2019

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová