Domů » Změňte své auto k nepoznání: Pořiďte si už konečně elektrony!
Nech si poradit

Změňte své auto k nepoznání: Pořiďte si už konečně elektrony!

Dost bylo vymlouvání. Přestaňte své partnerce tvrdit, že se té staré káry brzy zbavíte, když máte úplně jiné plány. Pochlapte se a vysvětlete ji, že to postarší Bávo do šrotu nikdy nepůjde. Naopak bude zanedlouho opět sklízet chválu ze strany vašich přátel. Alespoň za předpokladu, že se pochlapíte a uděláte si radost stylovými elektrony. Důvod je prostý, liťáky promění ojetinu na žihadlo, za kterým se každý otočí.

Nenechte se odradit. ONA si přece taky kupuje šperky, doplňky a další zbytečnosti, které jsou vám úplně volné. Tak proč byste nemohli pro jednou udělat radost sobě? Není nic horšího než auto s potenciálem, které hyzdí potlučené plecháče. Alu kola samozřejmě nejsou „jen“ vizuálně přitažlivá, ale i praktická.

Zahrajte to na bezpečnou jízdu 😉

Pokud vám neprojde tvrzení, že hliníková kola musíte mít, protože jsou krásná, nasaďte větší kalibr. Začněte oslavovat funkční vlastnosti alu disků a sdělte své drahé polovičce, že díky hliníku bude vozidlo lehčí a tedy i lépe ovladatelné. Ve finále nezapomeňte zmínit lepší vedení tepla – tím, že alu disky dobře odvádí teplo z brzd, klesá riziko přehřátí a následného selhání.

Investice, která se vyplatí…

A jako třešničku na dortu vytáhněte papír s přesnou kalkulací budoucí úspory. Hliníková kola nekorodují a jsou méně náchylné na deformaci a ohýbání než plecháče. Ty nejlevnější modely navíc nestojí majlant – seženete je za cenu lehce přes tisíc korun.

Kdo nemá elektrony, nejde s dobou

Když nepomůže žádný z výše uvedených argumentů, proneste cosi o západoevropanech. Ti na lehký tuning starších aut nedají dopustit. Vy přece chcete držet krok s vyspělými státy, být in a cool. Bez elektronů to nepůjde.

Inspirujte ji!

Fotografie vydá za tisíce slov. Ukažte své osudové ženě fotogalerii alu disků a doufejte, že se do stylového designu zamiluje. Kdo ví, třeba vám nakonec povolí mnohem vyšší útratu, než jste původně sami zamýšleli. Hodně štěstí a hliníku zdar!