Napumpujte svaly v nejlépe vybaveném fitness centru

Posilování, bench, kardio i nějaký ten relax. Děláme to pro kondičku, i proto, abychom nějak vypadali. Kde v sobě napumpujete pořádného chlapa? V krásně vydesignovaném a nejlépe vybaveném fitness centru v Ostravě.

Fitness centrum Ostrava pro trénink na 100 %

Fitness center je spousta. Aby ne, kultura pěkného těla je dnes velmi důležitá, ať se to týká ženských nebo chlapů. Proto je dobré podívat se za kvalitou. Dejte si do vyhledávače „fitness centrum Ostrava“ a vyrazte do ráje. Uvítá vás kardiozóna, která rozvibruje vaše svaly, připravené na zvedání těžkých vah. Dejte si trénink, který rozbuší srdce vaše i přihlížejících kočiček. Svoji kondičku potrénujete na běžeckých pásech, kolech na spinning, rotopedech, elipticalech, orbitrecíh a dalších strojích. Chce to pořádnou výzvu? Pak doporučujeme lekce H.E.A.T. Heat Ostrava je program, kde jste na speciálním stroji vystavováni různé zátěži. Takový záběr umožní trénovat každému, i těm se zdravotním omezením. Zkuste i veslovací trenažery, formu otestujte v aerobním combat sálu, kde se konají skupinové lekce s instruktorem. Oblíbené kruháče neboli kruhové tréninky, body rock a fitbox samozřejmě nesmí chybět.

Nejlepší jóga - Ostrava

Samozřejmě na jednom místě s fitkem najdete i funkční zónu. Atletické dráhy, vybavení s hrazdami, gymnastickými kruhy, lany nebo třeba vibrační plošiny opět prověří vaše fitness schopnosti. A co takhle jóga Ostrava? Že je to pro ženy? Ale jděte, i chlap musí být ohebný a trénink jógy zasáhne hluboko usazené svaly na celém těle. Až si dáte do těla, odměňte se relaxací. Navštivte Fit Park, největší české fitness centrum. Má rozlohu 2 200 metrů čtverečních a najdete zde více než 160 strojů světových značek. Nejširší vybavení ocení laici i profesionálové. Najdete zde zkrátka vše, od tréninků, přes posilovnu a různé zóny až po golf.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová