Proč si pořídit venkovní vířivku? Důvodů je celá řada

Venkovní vířivky jsou poslední roky opravdu velmi oblíbené a rozhodně již dávno neplatí, že jsou jen výsadou bohatých. Stejně tak se nejedná o žádnou „snobárnu“. Vířivka totiž zdaleka není jen vanou, do které se naložíte s rodinou či přáteli se skleničkou sektu v ruce, ale má také prokázané zdravotní přínosy pro tělo i mysl. Pojďme se na ně proto podívat podrobněji.

Hydroterapie prospěje svalům i imunitě

Přínosy venkovní vířivky jsou opravdu rozmanité. Nejen, že vás pobyt v ní dobije energií a odbourá stres, ale proudy vody vycházející z masážních trysek uleví od bolavých svalů a kloubů. Podpoří také lepší prokrvování kůže, rozproudí lymfatický systém, uleví od bolestí hlavy a posílí imunitu. Pravidelné používání pak také zlepšuje kvalitu pokožky, a to včetně zlepšení stavu celulitidy. V neposlední řadě má pak hydroterapie také pozitivní vliv na náš imunitní systém, a to se během podzimních plískanic rozhodně vyplatí.

Užívat si ji můžete celý rok

Další nezpochybnitelnou výhodou venkovní vířivky je pak také to, že oproti nekrytému bazénu ji můžete používat po celý rok, nejen v létě. Stačí si jen zvolit správný model. A i když jsou celoroční vířivky dražší, investice do nich se rozhodně vyplatí. K těm nejpropracovanějším a nejkvalitnějším venkovním vířivkám patří švédské vířivky IQue, jež u nás nabízí jejich výhradní distributor – společnost Spahouse.cz. Kromě toho, že je můžete používat 365 dnů v roce, disponují nízkoenergetickou severskou trojitou termální izolací, a hodí se proto i do náročných podmínek a snižují náklady na provoz.

Pokud jste tedy dosud váhali, zda pro vás má pořízení venkovní vířivky smysl, pak už víte, že o tom není pochyb. Stačí už jen vybrat tu správnou a své soukromé wellness si můžete užívat každý den.

Publikováno: 10. 10. 2023

Kategorie: Bydli

Autor: Jindřich Vlček