Škoda Servis Praha je sázkou na jistotu pro české motoristy

Je to fenomén, který je s námi už po staletí. Setkávali se s ním řidiči ještě v předválečném období a neopustil české silnice až dodnes. Když se řekne Škodovka, mnoha motoristům se doslova až rozzáří oči.

Vzpomínáte si na nejslavnější modely, jimiž se tato proslulá značka v minulosti prezentovala? Jistě, kdo by je neznal. Fabia, Octavia a další, mohli bychom ještě dlouho pokračovat. Kdo vsadí na Škodu, má také jistotu, že se může spolehnout i na síť autorizovaných servisů. Znamená to nejen rychlou, ale především kvalitní opravu a náhradní díly s jistotou originálu.

Škodovky hrají na našich silnicích prim

Podívejte se sami, ve vaší čtvrti jich je určitě hned několik! Zkuste si je spočítat a uvidíte, že obliba je hodně vysoká. Škoda servis Praha je připraven zasáhnout vždy, a to včetně akutních záležitostí, které nesnesou odkladu. Potíže se samozřejmě nedají předvídat, ale zkušení mechanici odhalí i různé skryté závady, které mohou do budoucna přinést spoustu dalších problémů.

Pokud se tedy svěříte do rukou profesionálů, neuděláte žádnou chybu! Řešení komplikovaných věcí by si v budoucnu vyžádalo více času na opravu a zejména vyšší finanční výdaje. Proč tedy raději nevěnovat potřebnou chvíli prevenci, podobně jako na zubařském křesle?


Nabídka předplaceného servisu potěší všechny

Pokud máte v garáži model Škodovky, který má za sebou čtyři roky aktivní služby, nabízí se možnost využít předplacený servis. Ten potrvá až pět let, případně je možné jej sjednat do nájezdu 60, 100 nebo také 150 tisíc kilometrů.

Další věcí, co motoristy určitě potěší, je slevová knížka. Díky ní se ušetří až dvacet procent na práci techniků a náhradních dílech. Pro rodinnou peněženku je to určitě velká vzpruha, zvláště v době vysoké inflace a rostoucích nákladů na celou domácnost.

Publikováno: 20. 05. 2023 / Aktualizováno: 14. 11. 2023

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Jindřich Vlček