Šperk s kamenem pro ženu vybírejte podle barvy, symboliky i znamení zvěrokruhu

Není pochyb o tom, že je klenot s drahokamem nejlepším dárkem pro drahou polovičku. Ať už se rozhodnete pro prsten, náramek či náušnice, měli byste svou milovanou výběrem překvapit. Je pravda, že jsou pánové při nakupování dárků tak trochu nerozhodní. Bojí se, že nebude vybraný produkt pro partnerku dost zajímavý. Pokud se rozhodnete pro náušnice – stříbrné s pravou říční perlou nebo náramky z přírodních kamenů, nešlápnete vedle. Jen si musíte uvědomit, podle jakých kritérií budete vybírat.

Jaká barva je její oblíbená?

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv luxusní šperk, bude to trefa do černého. Jen nesmí být příliš obyčejný. Vsaďte na klenoty s přírodním kamenem, jako jsou malachit, opál, rubín či smaragd. Každý z nich má jinou barvu, a tím byste mohli svou milou zaskočit. Dáte jí tak najevo, že se o ní zajímáte a moc dobře víte, jakou barvu preferuje. K tomu můžete připojit malou přednášku o smyslu její oblíbené barvičky.

Rudá je vášeň, růžová zase něžnost

Pokud miluje vaše partnerku červenou barvu, bude jistě vášnivá a odvážná. Není divu, že se hodí k dámám narozeným ve znamení lva, berana a štíra. Klidně jí pořiďte prsten s rubínem anebo granátem. Věřte, že jsou kameny červené velmi vzácné, a to ji určitě potěší. Rozhodnete-li se pro šperk s růžovým kamenem, sklidíte ovace. Tento odstín je spojen s ženskostí, věčným mládím a krásou. Věnujte ho milované dámě narozené ve znamení býka, ryb a vah. Účinek růženínu i turmalínu bude intenzivní.

Zelená je přirozená a modrá vždy oslní

Kameny modré barvy, achát, topaz a akvamarín, patří ženám narozeným ve znamení blíženců, střelce a vodnáře. Vyzařuje z nich totiž vnitřní krása a vrozený sex-appel. S výběrem zeleného drahokamu, olivínu, malachitu a turmalínu, nešlápnete vedle. Náleží osůbkám narozeným v kozorohu, panně a býku. Zelená je nositelkou inteligence a kreativity. Jakmile budete mít nakoupeno pro svou partnerku, myslete i na sebe. Osvěžte svůj nevšedním šperkem. Malachit náramek s korunkou je vhodný pro každou příležitost.

Publikováno: 24. 10. 2021

Kategorie: Nech si poradit

Autor: Denisa Štumplová