Nenechte je odejít! Dejte vlasům šanci díky doplňku stravy BIOSIL Plus

Ne, nejdu vás přesvědčovat, že existuje něco, co zastaví vaše geneticky podmíněné plešatění. Nezastaví. Ale pomoci svým vlasům udržet se na hlavě déle a v lepší kondici lze. Umí to ženy, naučit se to konečně musíme i v „pánském klubu“. Někomu je dáno mít vlasy po celý život, obvykle nám však minimálně věkem prořídnou, objeví se kouty a lysiny nahoře na hlavě. A i když zatím genetiku přelstila pouze drahá transplantace vlasů, dokážeme vlasům pomoci díky správným vitamínům. V různých multivitaminových přípravcích obvykle nejsou v dostatečném množství, nebo se dokonce jejich účinnost při vzájemné kombinaci vylučuje. BIOSIL Plus nabízí „koktejl“ vlasových vitamínů, které milují třeba ženy. Doporučují se pro vlasy, ale i pro nehty a pokožku. A ruku na srdce, pokud jde o vrásky, i na ty už jsme jako muži citlivější než dřív.

Vlásky jako nové díky vitamínu H a zinku

BIOSIL Plus obsahuje biotin, neboli vitamin H, kyselinu pantothenovou, zinek a oxid křemičitý. Doplněk stravy vyrábí Naturvita – český výrobce doplňků stravy, který nenabízí pěkně zabalenou luxusní cenu, ale naopak, kvalitu za pár korun. Vitamín H, známý též jako vitamín B7 nebo biotin, je doporučován pro oddálení šedivění vlasů i jako pomocník při vypadávání a řídnutí vlasů. Rovněž při různých onemocněních kůže, jejichž důsledkem může být i zhoršení stavu pokožky hlavy a následné problémy s růstem a vypadáváním vlasů. Přirozeně se tento vitamín vyskytuje ve vaječném žloutku, v mléku, luštěninách, v kvasnicích a ve vnitřnostech. Za jednu z příčin vypadávání vlasů se považuje i nedostatek zinku. Zinek se vyskytuje v mořských plodech, v dýňových semínkách, ve vaječném žloutku, sójových produktech, játrech, pšeničných klíčcích i v červeném libovém masu.

Pestrá strava nebo doplňky stravy?

Ne vždy dokážeme posoudit, jestli tyto prvky přijímáme v přirozené stravě v dostatečném množství. Proto je užívání doplňku stravy s obsahem vitaminu H a se zinkem jistotou, že pro svoji hustou kštici děláme vše, co potřebuje. Biosil PLUS lze koupit v e-shopu Gigalékárna.

Publikováno: 20. 04. 2019

Kategorie: Buď fit

Autor: Denisa Štumplová