Venušiny kuličky nepřináší jen potěšení, ale také prospívají zdraví

Mnoho žen, které mají zkušenosti s venušinými kuličkami mohou potvrdit, že nejde pouze o erotickou pomůcku. Sice dokonale plní svůj účel stimulace a rozkoše, ale také se využívají jako pomůcky pro posilování oslabeného či pokleslého pánevního dna. Problémy s pánevním dnem se samozřejmě dají řešit pomocí Kegelových cviků, ovšem vzhledem k náročnosti těchto cvičení, jsou venušiny kuličky daleko pohodlnější a příjemnější variantou. V následujících řádcích vám poradíme , jak je správně používat a nejen to.

Máte problémy s pánevním dnem?

Problémy s pánevním dnem mohou záviset na více faktorech. Ať už se odvíjí od věku, nadváhy, zvýšené zátěži při porodu, pokles dělohy nebo třeba některých operací. To všechno snadno vyřešíte pomocí venušiných kuliček, které mají blahodárné účinky.

Jak je správně používat?

Použití venušiných kuliček je naprosto jednoduché. Zasouvají se do pochvy, popřípadě lze použít menší množství lubrikačního gelu, a poté je nechte dělat svou práci. Posilování svalů pánevního dna můžeme rozdělit na aktivní a pasivní. Aktivní posilování znamená, že po aplikování kuliček úmyslně stahujete svaly.

Jaké výhody přináší?

Nutno podotknout, že venušiny kuličky napomáhají předcházet nechtěnému úniku moči, s kterým se setkalo až 60%. Prospívají vašemu zdraví a posilují svaly pánevního dna, ostatně výsledek poznáte už za šest týdnů. Jsou volně k dostání nejen v kamenných prodejnách sexshopů, ale i v drogeriích a lékárnách. Pokud preferujete diskrétnější způsob, nebojte se využít služeb na internetových stránkách. Spousta e-shopů s erotickou tématikou si potrpí na pečlivém zabalení a diskrétnosti svých objednávek. Navíc silné a zdravé pánevní dno ulevuje například od menstruačních bolestí.

Publikováno: 27. 08. 2021

Kategorie: Rozšiř si obzory

Autor: Denisa Štumplová